رئیس ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: دیدار تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس با کاله آمل که در هفته گذشته بنا به دلایلی لغو شد, هفته آینده به عنوان بازی معوقه برگزار می‌شود.

ابراهیم غفاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: مشکل فدراسیون با مدیرعامل تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس, مشکل چک نبود بلکه اختلاف سلیقه‌ای بود که منجر به این مشکل شد.
ابراهیم غفاری
رئیس ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس افزود: مدیرعامل تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس, به علت اینکه پورحسن چک را برگشت زده بود و تا زمان مقرر صبر نکرده بود, دلگیر شد و این را خارج از مسائل اخلاقی می‌دانست.

غفاری در مورد قراردادها تصریح کرد: با توجه به اینکه حادثه‌ای برای خانواده مدیرعامل تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس افتاده بود و خارج از دسترس بود چک پاس نشد و از طرفی فدراسیون تاکید داشت قبل از بازی ارومیه و گنبدکاووس باید قراردادها به فدراسیون برسد, از این رو, نماینده سلیمانی, مهری را آماده و قراردادها را امضا می‌کند و تحویل فدراسیون می‌دهد, که در این کشمکش‌ها سلیمانی به شوخی اعلام می‌کند مهر و امضا مربوط به وی نیست و مشکلاتی ایجاد می‌شود.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: فدراسیون و آقای پورحسن تعجیل کردند و سبب شدند تا بازی کاله آمل با تیم ایرانیان گنبدکاووس لغو شود, اما چند ساعت گذشته همه مشکلات حل شد.

غفاری اظهار کرد: در نشست چند ساعت پیش دبیر کل فدراسیون والیبال با مدیرعامل تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس و من, صورت جلسه‌ای مبنی بر حل و فصل مناقشات پیرامون مشکلات به امضاء رسید و در خصوص ورودی تیم والیبال در لیگ برتر نیز مبنی بر چگونگی پرداخت ورودی تیم به فدراسیون انجام شد.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس یادآور شد: در نامه کتبی از طرف فدراسیون والیبال به باشگاه ایرانیان گنبدکاووس, از این تیم جهت بازی سوپر لیگ درخواست شد و مشکل قراردادهای مرسوم به جعلی, رفع و رجوع شد.

غفاری گفت: دلخوری‌های پیش آمده بین طرفین حل و روز چهارشنبه تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس با تیم تبریز بازی خواهد داشت.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید