خلیل آزمون نامی بزرگ در ورزش ایران است، او نه تنها بازیکن تیم ملی والیبال بود و مربی بین المللی شد و با تیم گل گهر سیرجان به عنوان نائب قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کرد، پدر سردار آزمون فوتبالیست شهیر ایرانی است.
حاج خلیل شب گذشته رئیس هیات والیبال زادگاهش گنبد شد و این قضیه بازتابی گسترده در دنیای توپ و تور داشت با این چهره نام آشنای ورزش از هر دری سخن گفته ایم.

بالاخره زیربار مسوولیت رفته اید؟

خب، قبول کردم چون زادگاهم است، برنامه های خوبی دارم، دایر کردن یک آکادمی مجهز با هزینه شخصی سردار گام اول من است، اگر یک قطعه زمین بدهند آکادمی و پایگاه والیبال ساحلی را هم راه اندازی و مجهز خواهم کرد، من به اعتبار حمایت آقایان کریمی (فرماندار) یوسفی (رئیس اداره ورزش) و سنگدوینی (رئیس هیات استان) مسئولیت پذیرفته ام.

سردار مخالف نبود؟

وقتی صحبت از سرمربیگری من در تیم شهرداری شده بود گفت قبول نکن، اما به ریاست هیات به خاطر جوانان شهر رضایت داد. او همه جا کنار من است حتی والیبال…

لابد همه بزرگان والیبال گنبد را جمع می کنید؟

بله از حبیب کوزه لی و بای محمد گرفته تا بقیه به احتمال زیاد طاهر آزمون دبیر هیات می شود.

برای آکادمی سردار از مربیان خارجی سود خواهید برد یا مربیان داخلی؟

چهار مربی ایرانی و یک مربی خارجی، البته این مربی ست کوویچ نخواهد بود چون خیلی بداخلاق است پارسال او را آوردیم با ماهی ۲۰ هزار دلار ولی دبه کرد و ۴۵ هزار دلار می خواست، حالا دنبال یک مربی متخصص بین المللی آموزشی در والیبال هستیم. قصد دارم با باشگاه سنپترزبورگ تفاهم نامه خواهر خواندگی امضاء کنم.

سردار به انگلیس ترانسفر می شود؟

با توجه به اتمام نیم فصل اول مسابقات لیگ روسیه سردار هم مانند سایر بازیکنان از باشگاه های مختلف پیشنهاد دریافت می کند. مشکل اصلی او مبلغ بالایی است که باشگاه زنیت برای حق ترانسفر او در نظر گرفته است. مبلغی بالغ بر ۳۵ میلیون یورو که کمتر تیمی برای مبلغ رضایت نامه یک بازیکن پرداخت می کند. طبیعی است که سردار از باشگاه های انگلستانی پیشنهاد داشته باشد اما بعید می دانم کریستال پالاس چنین مبلغی را بپردازد. وی در حال حاضر به تعطیلات و ریکاوری نیم فصل فکر می کند تا با قدرت و روحیه هرچه بیشتر مسابقات را از سر بگیرد.

منبع : البرز ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید