رئیس هیئت سوارکاری گنبد : اتهام جعل حساب به ما فرار رو به جلوی فدراسیون است

نوربردی توسلیرئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با اشاره به طرح اتهام جعل حساب فدراسیون توسط این هیئت، گفت: این اتهام فدراسیون فرار رو به جلوی آنهاست.

نوربردی توسلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در گنبدکاووس با اشاره به اینکه تمامی درختان درون مجموعه سوارکاری گنبدکاووس توسط اداره منابع طبیعی شماره‌گذاری شده و پلاک بر روی آن ثبت شده است، افزود: هرگونه قطع درخت در مجموعه سوارکاری با هماهنگی و مجوز مراجع ذیصلاح صورت گرفته و در ازای آن نیز چندین درخت نصب شده است.

وی با تاکید بر اینکه بادها و طوفان‌های شدید در درون مجموعه سوارکاری که به دلیل محوطه باز دور آن پدید می‌آید موجب سقوط درختان خشک و بعضا بدون تعادل می‌شود، خاطرنشان کرد: بارها سقوط این درختان موجب آسیب به ساختمان‌ها، وسائط نقلیه و حتی قطعی پارگی کابل برق و در نتیجه قطع برق مجموعه و روستای مجاور مجموعه شده است.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس از کاشت ۲ هزار اصله نهال توسط مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس خبر داد و گفت: در سال جاری نیز ۲ هزار اصله نهال دیگر را خواهیم کاشت تا صدها برابر تعداد معدودی از درختان که قطع شده بود برای فضای سبز و طبیعت مجموعه مفید باشد.

توسلی با اشاره به اتهام واهی فدراسیون سوارکاری مبنی بر جعل حساب فدراسیون برای واریز درآمدهای مسابقات کورس مجموعه سوارکاری گنبدکاووس به آن حساب، ادامه داد: این موضوع یک اتهام واقعا خنده‌دار و واهی بود که خود مسوولان فدراسیون هم متوجه اشتباه خود شده‌اند.

وی با بیان اینکه نزدیک به ۲۰ سال بود که به دلیل فقدان اجازه مدیریت کورس‌ها توسط گنبدی‌ها هیچ حسابی در شهرستان افتتاح نشده بود، تصریح کرد: پس از سال‌ها ما برای شفاف‌سازی و مشخص بودن همه هزینه‌هایی که ۲۰ سال به صورت کاملا غیرشفاف بود حسابی را افتتاح کردیم که به دلیل مشابهت یک شناسه اتهامات ناجوانمردانه‌ای به ما زده شد که نشان از فرار رو به جلوی آنها بود.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه ما با هماهنگی اداره ورزش و جوانان یک حساب در بانکی در شهرستان گنبدکاووس افتتاح کردیم و همه مبالغ دریافتی را در این حساب واریز می‌کردیم، اضافه کرد: متاسفانه به دلیل تصور اینکه حساب باید با شناسه فدراسیون و زیر مجموعه آن افتتاح شود این شناسه با هماهنگی اداره ورزش و جوانان درج شد.

توسلی با اشاره به اینکه البته بعد از اعتراض فدراسیون این حساب بسته شده و با دریافت شناسه جدیدی از اداره ورزش و جوانان حساب دیگری بازگشایی شد، گفت: اصلا این مساله مهم نبوده و اتفاقا موجب شفافیت بیشتر و نظارت فدراسیون می‌شد که از آن به عنوان یک تخلف نام برده‌اند.

وی برگزاری جشنواره زیبایی اسب ترکمن را یکی از برنامه‌های این هیئت در کنار برگزاری کورس مسابقات اسب‌دوانی دانست و افزود: عموما این گونه جشنواره‌ها در روستای «صوفیان» برگزار می‌شد که با رایزنی‌های صورت گرفته با جهاد کشاورزی و مسوولان مربوطه این جشنواره را در فروردین و نوروز برگزار خواهیم کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …