بهمن طیبی : تلاش معاون استاندار برای تغییر «ابراهیم غفاری» صحت ندارد

بهمن طیبیمدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: همه سرمایه‌گذارهای بزرگ در استان مشتاق دیدار با استاندار هستند و به طور حتم سرمایه‌گذار مورد اشاره رئیس اداره ورزش گنبدکاووس باید قدردان این باشد که توانسته با استاندار گلستان دیدار داشته باشد.

بهمن طیبی امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص ادعاهای مطرح شده توسط رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس درباره دخالت معاون استاندار گلستان در حوزه سرمایه‌‌گذاری و عزل و نصب روسای ادارات ورزش و جوانان در استان، اظهار کرد: آقای طهماسبی معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان و هیچ مدیر استانی دیگری به هیچ عنوان در هیچ زمانی در امور مسئولیتی ورزش و جوانان دخالتی نکرده‌اند.

وی ادامه داد: در طول این مدت تنها حمایت از مسوولان و مدیران استانی را برای حوزه ورزش شاهد بودمی و اصلا فشاری در هیچ موقعی از طرف کسی بر اداره کل ورزش و جوانان نبوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان خاطرنشان کرد: همه سرمایه‌گذارهای بزرگ در استان مشتاق دیدار با استاندار هستند و به طور حتم این سرمایه‌گذار نیز باید قدردان این باشد که توانسته با استاندار گلستان دیدار داشته باشد و ایشان درخواست دیدارش را پذیرفته است.

‌طیبی گفت: ای کاش آقای غفاری رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس اینگونه مصاحبه نمی‌کرد و از ایشان انتظاری بهتر از این داشتیم و می‌بایست حرمت‌ها را نگه داشت.

وی اضافه کرد: از زمانی که در اداره کل ورزش و جوانان گلستان مسئولیت را پذیرفتم چیزی به جز خوبی از آقای طهماسبی ندیدم و ایشان هیچ زمانی در امورات این اداره‌کل دخالتی نداشتند.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در پاسخ به این سوال که آیا در خصوص جذب این سرمایه‌گذار توسط رئیس اداره ورزش و جوانان گلستان و هماهنگی ملاقات با استاندار گلستان با شما هماهنگی شده بود و یا اطلاعی از این موضوع داشتید یا خیر، گفت: من در آن روز در استان نبودم اما باز هم تاکید می‌‌کنم آرزوی هر سرمایه‌‌گذاری در استان ملاقات با استاندار گلستان است و بسیاری از سرمایه‌گذاران مدت‌ها در انتظار دیدار با استاندار می‌مانند تا این توفیق نصیب آنها شود.

طیبی در خصوص تلاش معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان برای برکناری رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس، بیان کرد: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و ایشان هیچگاه هیچ صحبتی در خصوص آقای غفاری با من انجام ندادند.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …