رامین بابایی : جدایی چهار بازیکن شرایط را برایمان سخت کرده است

سرمربی تیم والیبال هاوش گنبدکاووس از شرایط سخت و نبود بازیکن ذخیره پس از جدایی چهار بازیکن این تیم به دلیل مشکلات مالی تیم خبر داد و گفت: با بردی که مقابل تیم رعد پدآفند کاشان به دست آوردیم به بازیکنانم افتخار می کنم.
به گزارش ایرنا، رامین بابایی چهارشنبه شب در پایان دیدار با رعد پدافند کاشان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: هر دو تیم بازی تماشاگر پسندی را ارائه کردند؛ رعد کاشان با یک تیم جوان و پرانگیزه همانند ما برای برد وارد این بازی شده بود و بازی مقابل اینگونه تیم ها سخت است.
وی در ادامه گفت: به بازیکنانم افتخار می کنم که پس از بازی سخت مقابل تیم ساری و در زمان اندکی توانستند به بازی برگردند و در این بازی ارزش های خودشان را به نمایش بگذارند.
وی در خصوص سیستم بازی تیم هاوش گنبد ابراز داشت: در گیم های اول و دوم با سرویس های خوب و دفاع روی تور، بازی را در دست گرفتیم و همانطور که شاهد بودید در پایان این گیم ها پیروز از زمین بیرون آمدیم ولی در گیم سوم اسیر بازی خوب تیم کاشان شدیم اما بازیکنان گنبد تا آخر جنگیدند و بازی را مدیریت کردند.
سرمربی تیم والیبال هاوش گنبدکاووس در خصوص جدایی و نبود چهار بازیکن این تیم هم گفت: نبود این بازیکنان برای ما سخت بود ولی آنها نیز شرایط خودشان را دارند و به نظر این بازیکنان احترام میگذاریم هرچند برای بازگشت پیشنهاداتی ارائه داده ایم، ولی مورد قبول آنها واقع نشد.
رامین بابایی در خصوص وضعیت تیم هاوش گفت: طبق قانون فدراسیون تا نیم فصل اجازه جذب بازیکن را نخواهیم داشت و به دلیل نداشتن بازیکن ذخیره، شرایط برایمان سخت شده است.
وی تصریح کرد: برای نیم فصل بطور قطع برنامه هایی داریم و درصدد جذب چند بازیکن خواهیم بود.
سرمربی تیم والیبال رعد پدافند کاشان نیز در مصاحبه پایان بازی با هاوش گنبد در جمع خبرنگاران گفت: این برد را به تیم گنبد که از بازیکنان بومی و پرتلاش تشکیل شده تبریک می گویم.
محمد شیرازی افزود: تنها حدود یک هفته با تیم کار کرده ام و به دلیل مشکلاتی که در دریافت اول تیم وجود دارد، نیاز به زمان داریم تا برای برطرف کردن این نقطه ضعف کار کنیم.
وی در ادامه گفت: از آنجایی که تیم ما از سرباز بازیکن تشکیل شده ، سطح دریافتی هایی که در دیگر تیم ها وجود دارد کار را برای ما سخت می کند.
وی افزود: ما تلاش می کنیم ابتدا از نظر روحی و روانی بازیکنان را به شرایط مطلوب برسانیم و با جذب نیرو در نیم فصل، امیدواریم که موقعیت خود را در جدول بهتر بکنیم.
به گزارش ایرنا، تیم های هاوش گنبد و رعد پدآفند کاشان در هفته دهم از بازی های لیگ برتر والیبال، چهارشنبه شب در سالن المپیک گنبد به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه سه بر یک به نفع میزبان به پایان رسید.

منبع : خبرگزاری ایرنا
خبرنگار: علی اصغر قزل سفلو

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …