علی اصغر طهماسبی : رئیس اداره ورزش و جوانان گنبد به مردم بیلان کار بدهد

علی اصغر طهماسبی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: صحبت‌های رئیس ورزش و جوانان گنبد نابخردی، فرار به جلو، مظلوم نمایی و تشویش اذهان عمومی است و در محاکم قضایی پاسخگوی ادعاهایش باشد.

علی اصغر طهماسبی در گفتگو با خبرنگار در خصوص صحبت‌های رئیس ورزش و جوانان گنبد مبنی بر دخالت معاون استاندار گلستان در جابجایی وی، اظهار کرد: چه کسی باور می‌کند که معاون استاندار برای عزل رئیس یک اداره شهرستانی ورود کند؟ ما به هیچ وجه در کار مدیران کل دخالت نمی‌کنیم و این موضوع به فرماندار و مدیرکل ارتباط دارد.

وی افزود: شان معاون استاندار این نیست که برای تغییر رئیس یک اداره شهرستانی دخالت کند زیرا توهین به مدیرکل مربوطه و فرماندار ویژه محسوب می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تصریح کرد: برای جابجایی رئیس اداره ورزش و جوانان گنبد پس از ۲۰ سال، نماینده مجلس، امام جمعه و فرماندار ویژه گنبد و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان پیگیر هستند و ایشان به این فکر افتادند که بگویند شخص دیگری به دنبال این جابجایی است و من چه نفعی از عزل یا نصب ایشان می‌برم؟

طهماسبی در پاسخ به ادعای رئیس ورزش و جوانان گنبد که معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان سرمایه گذار آلمانی در گنبد را قاپید، گفت: مگر کار من در حوزه سرمایه گذاری است که سرمایه گذار را بقاپم؟ صحبت‌های رئیس ورزش و جوانان گنبد نابخردی، فرار به جلو، مظلوم نمایی و تشویش اذهان عمومی است و با این کار بین شرق و غرب استان اختلاف می‌اندازد.

وی ادامه داد: ایشان که این ادعاها را مطرح کرده است آیا می‌تواند در محاکم قضایی این ادعاها را ثابت کند؟

رئیس ورزش و جوانان گنبد به مردم بیلان کار بدهد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در خصوص شخصی که قصد سرمایه گذاری در مجموعه سوارکاری گنبد را داشت، اظهار کرد: آقای ثابت برای سوارکاری گنبد و فرودگاه کلاله سرمایه گذاری می‌کند و من چه نفعی از آن می‌برم که آن را بقاپم؟ اگر آقای ثابت دوست قدیمی آقای غفاری است، من چگونه می‌توانم دوست قدیمی ایشان را بقاپم؟

طهماسبی تصریح کرد: ایشان آقای ثابت را که یک شخصیت ملی است کوچک کرده و نگاه استانداری گلستان همواره حمایت از سرمایه گذاران بوده و امکانات را برای سرمایه گذار فراهم می‌کنیم.

وی بیان کرد: آقای غفاری که حدود ۲۰ سال ریاست ورزش و جوانان گنبد را بر عهده دارد به مردم بیلان کار بدهد که در این مدت چه کاری انجام داده است.

طهماسبی در پاسخ به این ادعای رئیس ورزش و جوانان گنبد که یکی از افرادی که سال‌های قبل از اداره ورزش و جوانان گنبد وام گرفته و در محل خودش هزینه نکرده اما به جلسه استانداری دعوت شد، گفت: اگر شخصی از ورزش و جوانان گنبد وام گرفته و در محل خودش هزینه نکرده چرا ایشان جلوی آن را نگرفتند؟ بروند پرونده آن شخص را بررسی کنند که چند سال قبل وام گرفته و آیا آن زمان من در استانداری بودم؟

وی ادامه داد: شخصی که به عنوان سرمایه گذار مجموعه سوارکاری گنبد وام دریافتی را در جای دیگری هزینه کرد چطور با تائید آقای غفاری مجددا وام دریافت کرده است؟ آیا استانداری باید پاسخگوی این موضوع باشد؟

 

منبع : خبرگزاری مهر

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …