علیرضا نادی کاپیتان سابق تیم ملی و کاپیتان تیم والیبال گنبد محروم شد

والیبال گنبدکاپیتان تیم والیبال هاوش گنبد به دلیل توهین واضح به امیر غفور در جریان بازی مقابل سایپا تا اطلاع ثانوی محروم شد.
سایپا و هاوش گنبد آخرین دیدار لیگ برتر والیبال در هفته ششم را برگزار کردند که سایپا موفق به پیروزی ۳ بر یک در این دیدار شد. در جریان این دیدار علیرضا نادی کاپیتان سابق تیم ملی و هاوش گنبد وارد درگیری شدیدی با امیر غفور شد که در نهایت با پا در میانی داور این موضوع به پایان رسید.

جالب اینکه داور هیچ تنبیهی برای هیچ کدام از بازیکنان در نظر نگرفت؛ اما کمیته انضباطی فدراسیون والیبال فورا اعلام کرد نادی تا برگزاری جلسه این کمیته به دلیل توهین محروم خواهد بود.

 

سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶

جالب است؛ داور کاری نداشت ناظر محروم کرد
نادی: احترامات در والیبال از بین رفته است

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران که حالا با محرومیتی به مدت نامشخص رو به رو شده است می گوید بی احترامی بازیکنان حریف باعث این اتفاق شده است.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال تنها بعد از گذشت دقایقی از بازی بین تیم های سایپا و هاوش گنبد علیرضا نادی کاپیتان گنبدی ها را تا برگزاری جلسه این کمیته محروم کرد. نادی در مورد این اتفاق گفت:« هنوز خودم هم از محرومیتم خبر ندارم؛ اما خیلی جالب است. در همان صحنه داور بازی از همه نزدیک تر بود؛ اما یک کارت هم نداد؛ ولی ناظر بازی گزارش می دهد که بازیکنان باید محروم شوند.»

او در توضیح درگیری افزود:« بازیکن حریف اسپک زد و رو به بازیکنان ما شروع به داد و بیداد کرد. من گفتم رو به زمین خودتان خوشحالی کند و غفور حرفی زد که من را ناراحت کرد. در والیبال احترام بزرگتر، کوچکتری از بین رفته است و اصلا بازیکنان رعایت هیچ چیز را نمی کنند. حالا هم من را به کمیته انضباطی می برند و تمام مشکلات پا بر جا خواهد ماند.»

 

پنجشنبه ۱۸ آّان ۱۳۹۶
نادی عذرخواهی کرد

کاپیتان تیم هاوش گنبد که در بازی مقابل سایپا وارد تنشی شدید شد بابت اتفاقات این دیدار عذرخواهی کرد.

علی نادی کاپیتان تیم هاوش گنبد و سرگروه سابق تیم ملی که در دیدار مقابل سایپا درگیری جدی را با امیر غفور داشت، حالا می گوید: باید صبر می کردم و در پایان بازی تذکر می دادم، متاسفانه بعد از موفقیت اخیر تیم ملی، برخی مغرور شدند.

کاپیتان سابق تیم ملی و فعلی هاوش گنبد افزود: غفور بازیکن بزرگی است و باید احترامم را نگه می داشت و من دو برابر آقایان سابقه بازی دارم و در والیبال تا آخر راه را رفتم .

وی در مورد خودداری از امضاء کردن برگه منشی هم در پایان بازی گفت: عصبانیت زیاد باعث شد تا امضاء نکنم.

وی در خاتمه از همه تماشاگران و مردم از اتفاقات رخ داده عذرخواهی کرد.

نادی روز دوشنبه باید در کمیته انضباطی پاسخگوی رفتاری باشد که به گفته ناظر بازی عجیب بود و منجر به محرومیتش از سوی سازمان لیگ شد.

 

منبع : ورزش سه

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …