مهدی حسن نژادان : مدیریت برخی هیئت‌های ورزشی گنبدکاووس موروثی شده است

نینجاواریو گنبدقهرمان و مربی گنبدی نینجاواریور کشور با اشاره وضعیت نامطلوبی برخی از هیئت‌های ورزشی این شهرستان، گفت: مدیریت برخی هیئت‌های ورزشی در گنبدکاووس موروثی شده است.

مهدی حسن‌نژادان صبح امروز در نشست مشترک قهرمانان و ورزشکاران شهرستان گنبدکاووس با معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس که در قالب نشست کمیته ورزشی شورای مشورتی جوانان برگزار شد با اشاره به سوابق خود مبنی بر کسب عناوینی چون مربی برتر نینجای کشور، انتخاب به عنوان مربی تیم منتخب ملی در مسابقات بین‌المللی، جوان برتر استان گلستان و دریافت نمایندگی سبک نینجاواریور استان گلستان، اظهار کرد: برگزاری این جلسات و بیان نظرات و پیشنهادات ورزشکاران و انتقال آنها به مسوولان می‌توان نوید بخش اتفاقات خوب و مبارکی خواهد بود که امیدواریم مشکلات ورزش را مرتفع کند.

وی با بیان اینکه نینجاواریور تنها سبکی از انشعابات رشته نینجاست که دارای مسابقات بین‌المللی و برون مرزی است، افزود: اعضای تیم نینجاواریور شهرستان گنبدکاووس که از برترین‌های این رشته در کشور هستند در سال گذشته به دلیل مشکلات مالی برای اعزام از حضور در مسابقات کشوری و چند مسابقه مهم دیگر بازماندند که باید برای این موضوع فکر اساسی شود.

قهرمان و مربی گنبدی نینجاواریور کشور با اشاره به اینکه برخی هیئت‌های ورزشی در شهرستان گنبدکاووس موروثی شده‌اند، خاطرنشان کرد: برخی از هیئت‌های ورزشی گنبدکاووس بدون داشتن کمیته فنی و حضور حتی یکی از پیشکسوتان و افراد سابقه‌دار آن رشته ورزشی تشکیل شده‌اند که باید در مدیریت آنها به نحو مطلوبی تجدید نظر شود.

حسن‌نژادان با تاکید بر اینکه همه ورزشکاران و مربیان ورزشی شهرستان گنبدکاووس فارغ از نوع رشته با عشق و علاقه مشغول فعالیت هستند، تصریح کرد: همه ما به دنبال کسب افتخار برای مردم و میهن عزیزمان هستیم و در این مسیر به صورت قطعی نیازمند حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی مسوولان و پیشکسوتان ورزش شهرستان از فرزندان ورزشکار خود خواهیم بود.

گفتنی است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در پاسخ به نقد مطرح شده توسط این قهرمان و مربی ورزشی گنبدکاووس از تشکیل کمیته ویژه‌ای برای بررسی فنی و کارشناسانه وضعیت هیئت‌های ورزشی در این شهرستان با حضور ورزشکاران، مربیان، ورزشی نویسان و مسوولان این حوزه خبر داد و بر رفع مشکل مدیریت هیئت‌ها با ایجاد ساختاری مدون و منطم تاکید کرد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …