طیبی: فرقی نمی‌کند که چه کسی حامی مالی والیبال گنبد باشد اما باید تعهدات انجام شود

دکتر بهمن طیبیمدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: درباره تیم والیبال گنبدکاووس طی چهار روز گذشته بیش از پنج جلسه را با استاندار گلستان برگزار کردیم و طی دو روز آینده تصمیم نهایی اتخاذ می‌شود.

بهمن طیبی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان در خصوص آخرین وضعیت و اقدامات انجام شده برای تیم والیبال گنبدکاووس خاطرنشان کرد: من پنج جلسه با استاندار فعلی گلستان دیدار داشته و به طور خاص درباره والیبال گنبدکاووس گفت‌وگو و پیگیری را انجام دادیم.

وی ادامه داد: نیت ما این است که در لیگ برتر والیبال دارای یک تیم از گنبدکاووس باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: هر حامی مالی که بخواهد از این تیم حمایت مالی را انجام دهد ما هم از آن حامی مالی حمایت می‌کنیم اما این حمایت منوط به آن است که همه طرف‌های قرارداد به تعهدات خود عمل کنند.

طیبی تاکید کرد: اگر حامی مالی تیم(آقای سلیمانی مدیرعامل کارت تخفیف ایرانیان) به تعهدات خود عمل کند و شرایط ادامه مسیر نباشد باید به فکر حامی مالی جدید باشیم.

وی اضافه کرد: باید ببینیم تعهدات آقای سلیمانی که به فدراسیون ارائه دادند عملیاتی می‌شود یا خیر که اگر عملیاتی شود ما در خدمتشان هستیم در غیر اینصورت باید به دنبال حامی مالی دیگری باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان تصریح کرد: حامیان مالی باید به تعهدات خود عمل کند و برای ما فرقی نمی‌کند که چه کسی می‌خواهد حامی مالی باشد اما باید تعهدات انجام شود و در این حوزه با کسی تعارف نداریم.

طیبی با اشاره به اینکه تصمیمات قطعی طی یک یا دو روز آینده اتخاذ می‌شود گفت: باز هم تاکید می‌کنم طی چهار روز گذشته بیش از پنج جلسه را در خصوص والیبال گنبدکاووس با استاندار گلستان جلسه برگزار کردیم و از ایشان هم تشکر می‌کنم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …