خبرنگار و نویسنده مطبوعات ورزشی: خرابکاری‌ها در ورزش گنبد خارج از حد تصور است

خبرنگار و نویسنده مطبوعات ورزشی گنبدکاووس با اشاره بروز برخی مشکلات در ورزش این شهرستان گفت: بزرگترین مشکل ورزش شهرستان مدیریت آن است.

به نقل از خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، احمد فضلی صبح امروز در نشست مشترک جمعی از ورزشکاران، قهرمانان و ورزشی نویسان شهرستان گنبدکاووس با معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس که در قالب کمیته ورزشی شورای مشورتی جوانان برگزار شد با اشاره به برخی ضعف‌ها و کاستی‌ها در ورزش گنبدکاووس، اظهار کرد: وضعیت ورزش گنبدکاووس که خرابکاری‌ها و مشکلات آن به حدی رسیده است که از حد تصور و بیان خارج شده، در فضایی به سر می‌برد که نمی‌توان همه آنچه رخ داده را به صورت کامل بیان کرد.

وی با بیان اینکه بنده به صورت مستمر و پیوسته با مربیان و ورزشکاران شهرستان گنبدکاووس ارتباط دارم، افزود: هیچ کدام از سخنانی که بر زبان می‌آورم و مطالبی که در این جلسه بیان می‌کنم حرف شخص بنده نیست و حاصل شنیدن حرف‌های بی‌شمار ورزشکاران، قهرمانان و مربیان ورزشی شهرستان است.

خبرنگار و نویسنده مطبوعات ورزشی گنبدکاووس با تاکید بر اینکه مشکل اصلی ما مدیریت ورزش شهرستان است، خاطرنشان کرد: به لطف خدا و انقلاب امروز هم افراد تحصیل کرده بسیاری در شهرستان گنبدکاووس داریم، هم امکانات و تجهیزات مناسبی در اختیار داریم و هم ورزشکاران و پیشکسوتان بسیار بزرگی در شهر حاضر هستند که می‌توانند ورزش گنبدکاووس را به راحتی به سر منزل مقصود برسانند.

فضلی با اشاره به اینکه مشکل مدیریت در ورزش شهرستان گنبدکاووس از اداره ورزش جوانان تا هیئت‌های ورزشی ادامه‌دار است، ادامه داد: بسیاری از روسای هیئت های ورزشی در شهرستان ما اصلا ورزشکار نیستند و تنها به دلایل سیاسی و یا دوستی ها و ارتباطات به عنوان مسوول هیئت انتخاب شده‌اند که اصلا روش مناسبی نیست.

وی با انتقاد از وضعیت واگذاری سالن‌های ورزشی به ورزشکاران گنبدکاووس، گفت: بدون آکه بخواهیم قضاوتی کرده باشیم و یا به کسی تهمت بزنیم سوال ما این است که پول اجاره سالن‌های ورزشی شهرستان به کدام حساب‌ها ریخته شده و در کدام محل هزینه می‌شود؟

خبرنگار و نویسنده مطبوعات ورزشی گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در گذشته مزایده‌های واگذاری سالن‌های ورزشی به بخش خصوصی به صورت دقیق برگزار می‌شد، اضافه کرد: امروز واگذاری برخی سالنه‌ای ورزشی تنها بر اساس تصمیمات شخصی و بدون مزایده‌های دقیق صورت می‌گیرد.

فضلی با اشاره به اینکه اداره ورزش وجوانان بای نظارت کافی بر هیئت‌های ورزشی داشته باشد، گفت: چرا از روسای هئیت‌ها در ابتدای دریافت مسوولیت برنامه‌ای خواسته نمی‌شود و نسبت به آن برنامه گزارشات فصلی و سالیانه از آنها گرفته نمی‌شود.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …