رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس از تمدید قرارداد اجاره سه میدان سوارکاری استان گلستان درشهرهای بندرترکمن، آق قلا و گنبدکاووس با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به مدت یک سال دیگر خبر داد.

نوربردی توسلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هیات سوارکاری گنبدکاووس علاوه بر امضای قرارداد اجاره میدان سوارکار یاین شهرستان، به نیابت از هیات سوارکاری دو شهرستان بندرترکمن و آق قلا این قراردادها را در ۲۳ مهر جاری امضا کرده است.
وی گفت: بر اساس این قرارداد هیات سوارکاری گنبدکاووس مسئولیت برگزاری مسابقات اسبدوانی کورس اسبدوانی را که معمولا در فصل بهار و پاییز برگزار می شود را برعهده دارد.
توسلی اضافه کرد: سال گذشته نیز مسئولیت برگزاری مسابقات کورس اسبدوانی در استان گلستان برعهده هیات سوارکاری گنبدکاووس بود که به خوبی این مسئولیت را انجام داد.
وی در خصوص برگزاری مسابقات کورس پاییزه در گنبدکاووس نیز گفت: به احتمال زیاد این مسابقات از چهارم یا پنجم آبان شروع می شود.
برگزاری مسابقات اسبدوانی در گلستان بویژه در گنبدکاووس به دلیل علاقه مندی مردمان این استان بویژه ترکمن ها، قدمتی دیرینه دارد و بر این اساس یکی از بزرگترین میدان سوارکاری کشور، پیش از انقلاب قبل از انقلاب اسلامی در این شهرستان ۳۵۰ هزار نفری ساخته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید