امیر سلیمانی : از درون فدارسیون والیبال به تماشاگران گنبدی خط می‌دهند

مدیرعامل باشگاه ایرانیان گنبدکاووس با انتقاد از بی‌اخلاقی سازمان لیگ فدراسیون والیبال برای بازگشت این تیم به لیگ برتر خواهان استعفای رئیس این سازمان و عذرخواهی فدراسیون از مردم گنبدکاووس شد.

امیر سلیمانی بعد از ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به رخدادهای پیش آمده درباره تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس و نامه فدراسیون مبنی بر حذف این تیم از لیگ برتر، اظهار کرد: متاسفانه در این روزها که بنده مشغول برگزاری مراسمات عزاداری فوت خانواده‌ام بودم سازمان لیگ فدراسیون والیبال با بی‌اخلاقی‌های بسیار مردم گنبدکاووس را بسیار ناراحت کرده و فشار روانی بسیاری به آنها وارد کرده است.هواداران والیبال گنبد

وی با بیان اینکه امروز و پس از بیان برخی از تهمت‌ها و دروغ‌های بسیار به دنبال اعاده حیثیت هستیم، افزود: تنها در صورتی به لیگ برتر باز می‌گردیم که فدراسیون والیبال از مردم گنبدکاووس و اعضای تیم ایرانیان این شهرستان عذرخواهی کرده و پورحسن رئیس سازمان لیگ برتر نیز از سمت خود استعفا دهد.

مدیرعامل باشگاه والیبال ایرانیان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه مدیری که با یک قوره سردی‌اش شده و با یک مویز گرمی‌اش می‌شود لیاقت مدیریت را ندارد، خاطرنشان کرد: از فدراسیون والیبال و مسوولان محترم آن می‌خواهیم که عواقب سیاسی و اجتماعی خروج تیم گنبدکاووس از لیگ را با حمایت از مدیران فسیل شده نپردازد.

سلیمانی با طرح پرسشی مبنی بر اینکه درآمد سامانه ۳۰۶۰ کجا می‌رود، ادامه داد: فدراسیون والیبال زنجیره و کلکسیونی از بی‌نظمی و اشتباهات فاحش و تخلفات مستمر است و این فدراسیون چگونه وقتی رطب خورده دیگران را منع رطب می‌کند.

مدیرعامل باشگاه ایرانیان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه تیم والیبال گنبدکاووس امسال مدعی قهرمانی بود و هست، اضافه کرد: فدراسیون والیبال بدون تردید بابت برهم زدن شالوده تیم ما مقصر است و باید به مردم ما پاسخ داده و در دیوان عدالت اداری ثابت کند که ما تخلف کرده‌ایم.

سلیمانی با اشاره به اینکه سید مناف هاشمی استاندار جدید گلستان خود یک چهره ورزشی هستند، افزود: این موضوع و دفاع از حق ورزش گنبدکاووس بزرگترین چالش استاندار بودن ایشان است که بعید می‌دانم در این میدان گنبدی‌ها را تنها بگذارند.

وی با بیان اینکه در فدراسیون اگر کسی زمین بخورد تا مقصد بعدی سینه خیز می‌رود، گفت: در فدراسیون والیبال چنان همه افراد آن پشت هم هستند که تمیز حق و باطل نمی‌کنند و در کنار آن ما یقین داریم که فدراسیون به تماشاگران ما خط می‌دهد و اتفاقات را مستقیم به سرمربی ما خبر می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه ایرانیان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه حذف تیم ما از لیگ را آقای قوچان‌نژاد از زبان آقای حسن‌زاده به من گفتند، ادامه داد: وقتی به ایشان گفتم این بازی‌ها را تمام کنید مرا تهدید کردند اما باید بدانند تا جایی که بتوانم پای حق گنبدی‌ها خواهم ایستاد.

وی با اشاره به اینکه بعید می‌دانم دولت تدبیر و امید بخواهد حق مردم گنبدکاووس ضایع شود، تصریح کرد: اینجاست که فدراسیون والیبال باید بین گنبدکاووس مهد والیبال کشور و متخلفان این پرونده یکی را انتخاب کند.

گفتنی است، دبیرکل این فدراسیون طی نامه‌ای با اشاره به عدم پرداخت وجه التزام ورودی مسابقات و برخی مشکلات در قراردادهای بازیکنان و اسپانسر تیم ایرانیان گنبدکاووس از حذف این تیم که در هفته اول مسابقات شهرداری ارومیه را مغلوب کرده و در رده سوم جدول جای گرفته بود خبر داد که با واکنش‌های تند فعالان ورزشی، رسانه‌ای و سیاسی استان گلستان روبه‌رو شد.

همچنین در پایگاه اطلاع‌رسانی رسمی فدراسیون والیبال، یکی دیگر از علت‌های حذف تیم کارت تخفیف ایرانیان گنبدکاووس ارائه مدارک و اسناد جعلی عنوان شده است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …