رئیس اداره ورزش گنبد : سلیمانی به شوخی اعلام می‌کند مهر و امضا مربوط به وی نیست

رئیس ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: دیدار تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس با کاله آمل که در هفته گذشته بنا به دلایلی لغو شد, هفته آینده به عنوان بازی معوقه برگزار می‌شود.

ابراهیم غفاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: مشکل فدراسیون با مدیرعامل تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس, مشکل چک نبود بلکه اختلاف سلیقه‌ای بود که منجر به این مشکل شد.
ابراهیم غفاری
رئیس ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس افزود: مدیرعامل تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس, به علت اینکه پورحسن چک را برگشت زده بود و تا زمان مقرر صبر نکرده بود, دلگیر شد و این را خارج از مسائل اخلاقی می‌دانست.

غفاری در مورد قراردادها تصریح کرد: با توجه به اینکه حادثه‌ای برای خانواده مدیرعامل تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس افتاده بود و خارج از دسترس بود چک پاس نشد و از طرفی فدراسیون تاکید داشت قبل از بازی ارومیه و گنبدکاووس باید قراردادها به فدراسیون برسد, از این رو, نماینده سلیمانی, مهری را آماده و قراردادها را امضا می‌کند و تحویل فدراسیون می‌دهد, که در این کشمکش‌ها سلیمانی به شوخی اعلام می‌کند مهر و امضا مربوط به وی نیست و مشکلاتی ایجاد می‌شود.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: فدراسیون و آقای پورحسن تعجیل کردند و سبب شدند تا بازی کاله آمل با تیم ایرانیان گنبدکاووس لغو شود, اما چند ساعت گذشته همه مشکلات حل شد.

غفاری اظهار کرد: در نشست چند ساعت پیش دبیر کل فدراسیون والیبال با مدیرعامل تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس و من, صورت جلسه‌ای مبنی بر حل و فصل مناقشات پیرامون مشکلات به امضاء رسید و در خصوص ورودی تیم والیبال در لیگ برتر نیز مبنی بر چگونگی پرداخت ورودی تیم به فدراسیون انجام شد.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس یادآور شد: در نامه کتبی از طرف فدراسیون والیبال به باشگاه ایرانیان گنبدکاووس, از این تیم جهت بازی سوپر لیگ درخواست شد و مشکل قراردادهای مرسوم به جعلی, رفع و رجوع شد.

غفاری گفت: دلخوری‌های پیش آمده بین طرفین حل و روز چهارشنبه تیم والیبال ایرانیان گنبدکاووس با تیم تبریز بازی خواهد داشت.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …