خلیل آزمون رئیس هیئت والیبال گنبد
خلیل آزمون از پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و پدر سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی در مراسمی به عنوان رییس جدید هیات والیبال این شهرستان معرفی شد.

در این مراسم که شامگاه شنبه با حضور سردار آزمون، رییس هیات والیبال استان گلستان، فرماندار و برخی پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان والیبال گنبدکاووس برگزار شد، رییس اداره ورزش و جوانان این شهرستان در سخنانی برلزوم همراهی و همکاری همه علاقه‌مندان به این رشته ورزشی برای ارتقای جایگاه آن تاکید کرد.

حجت‌الله یوسفی گفت که گنبدکاووس بازیکنان ملی‌پوش زیادی در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله فوتبال، والیبال، والیبال نشسته مردان و بانوان، سپک تاکر، والیبال ساحلی، فوتووالی و دو و میدانی دارد که از این حیث شهرستان‌ی ممتاز در کشور است.

وی بر ضرورت توجه جدی به ورزش پایه در رشته‌های مختلف ورزشی گنبدکاووس بویژه والیبال تاکید و ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید مدیریت هیات والیبال این شهرستان و با برنامه‌ریزی دقیق، به رشد و توسعه هرچه بیشتر این رشته کمک شود.

رییس هیات والیبال استان گلستان نیز در این مراسم، وضعیت فعلی والیبال گنبدکاووس را متناسب با شان و جایگاه این شهرستان ندانست و ابراز امیدواری کرد که با روی کار آمدن خلیل آزمون از چهره‌های برتر این رشته ورزشی، چه در دوران ورزشی و چه در دوران مربیگری در رده ملی و باشگاهی، وضعیت ورزش والیبال گنبدکاووس بیش از پیش ارتقا یابد.

عیسی سنگدوینی از مسوولان گنبدکاووس درخواست کرد تا به رشته والیبال این شهرستان که جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد، توجه بیشتری داشته باشند.

نورقلی نیازی پیشکسوت والیبال گلستان و گنبدکاووس نیز در این مراسم با ابراز گله‌مندی از مسوولان این شهرستان بخاطر آنچه که آن را کم توجهی به حامیان مالی این رشته در سال‌های گذشته عنوان کرد، برلزوم توجه به رده‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان این رشته ورزشی ازسوی رییس جدید هیات والیبال برای حضور بیشتر بازیکنان رده‌های سنی نام برده شده، در تیم ملی تاکید کرد.

عبدالقدیر کریمی معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس هم در این مراسم با اشاره به ظرفیت‌ها و جایگاه ویژه این شهرستان در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش، از همه علاقه‌مندان به ورزش گنبد خواست تا با وحدت و همدلی زمینه رشد و توسعه هرچه بیشتر ورزش این شهرستان را فراهم کنند.

آخرین سخنران این مراسم نیز خلیل آزمون رییس جدید هیات والیبال گنبدکاووس بود که درسخنانی کوتاه گفت که اکنون دو رسالت سنگین برعهده من است که یکی پیگیری و انجام امور فوتبال فرزندم سردار و دومی مسوولیت هیات والیبال این شهرستان است که امیدوارم با همکاری و همراهی همه علاقه‌مندان به ورزش والیبال، این دو رسالت را به خوبی انجام دهم.

وی، اختصاص یک سالن ورزشی مختص والیبال در گنبدکاووس از سوی مسوولان را مهم دانست و از راه‌اندازی و احداث یک آکادمی والیبال و یک آکادمی فوتبال با سرمایه‌گذاری فرزندش سردار آزمون در این شهرستان خبر داد.

در این مراسم که مدیران عامل باشگاه جواهری، هاوش و شهرداری گنبدکاووس به همراه برخی بازیکنان ملی‌پوش دیگر رشته‌های ورزشی این شهرستان نیز حضور داشتند، نورقلی نیازی از پیشکسوتان رشته والیبال گلستان به عنوان قائم مقام و مشاور اجرایی رییس هیات والیبال استان گلستان معرفی شد.

از حاشیه‌های این مراسم غیبت “جمال بیرامی ایگدر” رییس قبلی هیات والیبال گنبدکاووس بود که رییس اداره ورزش و جوانان این شهرستان نیز در سخنان خود به آن اشاره کرد و گفت که باید آستانه تحمل خود را بالا ببریم و همانند مراسم معارفه در مراسم تکریم نیز شرکت کنیم.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید