رقابتهای والیبال باشگاههای استان گلستان برگزار شد

هفته سوم از دور برگشت رقابتهای والیبال دسته اول و دوم باشگاههای استان گلستان با انجام بازی در شهرهای مختلف استان برگزار شد.
دررقابتهای دسته اول استان ، در بخش بهاران ، تیم‌های “هیئت والیبال بهاران” و “قماش حامد گنبدکاووس” به مصاف هم رفتند که در پایان تیم گنبد موفق شد با نتیجه ‪۳‬بر صفر در برابر میزبان خود به برتری دست یابد. در کردکوی تیم “هیئت والیبال” این شهر میزبان “هیئت والیبال گرگان” بود که هفته سوم از دور برگشت رقابتهای والیبال دسته اول و دوم باشگاههای استان گلستان با انجام بازی در شهرهای مختلف استان برگزار شد.
دررقابتهای دسته اول استان ، در بخش بهاران ، تیم‌های “هیئت والیبال بهاران” و “قماش حامد گنبدکاووس” به مصاف هم رفتند که در پایان تیم گنبد موفق شد با نتیجه ‪۳‬بر صفر در برابر میزبان خود به برتری دست یابد. در کردکوی تیم “هیئت والیبال” این شهر میزبان “هیئت والیبال گرگان” بود که توانست با نتیجه ‪۳‬بر صفر حریف خود را مغلوب کند. در سومین دیدار برگزار شده ، تیم “یادگار ستارگان آق‌قلا” در مینودشت به مصاف نماینده این شهر رفت و توانست بانتیجه سه بر صفر در برابر میزبان خود به برتری دست یابد.
در رقابتهای والیبال دسته دوم استان گلستان نیز سه دیدار برگزار شد و تیمهای میهمان در هر سه دیدار در برابر میزبانان خود به برتری دست یافتند.
در بخش کمالان و شهرستان کلاله، تیمهای “هیئت والیبال کمالان” و “هیئت والیبال کلاله” به ترتیب میزبان تیمهای “هیئت والیبال علی‌آبادکتول” و “هیئت والیبال بندرترکمن” بودند که در پایان تیمهای علی‌آباد کتول و بندرترکمن با نتایج مشابه ‪۳‬بر ‪۲‬حریفان خود را مغلوب کردند.
همچنین در گالیکش تیم “هیئت والیبال” این شهر میزبان تیم “هیئت والیبال خان‌ببین” بود که تیم میهمان موف شد با نتیجه ‪۳‬بر ‪۱‬از سد حریف خود عبور کند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …