فرحان اهرزاد ورزشکار گنبدی قهرمان مسابقات کشوری تنیس شد

تنیس گنبد
رییس هیات تنیس گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت: فرحان اهرزاد تنیسور گنبدی موفق به کسب رتبه نخست مسابقات تنیس آزاد خاکی کشور در گروه c به میزبانی این شهرستان شد.

محسن اهرزاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در قالب این مسابقات، ۲۱ ورزشکار از استان های تهران، کرمان، خراسان رضوی و شمالی، زنجان، اصفهان و گلستان (گنبد) از ۲۶ مرداد در استادیوم تختی گنبدکاووس با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: بعد از چهار روز رقابت، فرحان اهرزاد از گنبدکاووس و اسماعیل صدر از تهران قهرمان و نایب قهرمان شدند و دامون صفایی از اصفهان و تقی الله آبادی از خراسان رضوی به طور مشترک مقام سوم این رقابت‌ها را از آن خود کردند.

رییس هیات تنیس گنبدکاووس گفت: این رقابت ها که به صورت حذفی در مناطق مختلف کشور برگزار می شود، سه شنبه در پیست تنیس استادیوم تختی این شهرستان به پایان رسید.

اهرزاد با اشاره به نبود حامی برای برگزار مسابقات افزود: این دوره از رقابت ها با هزینه خود هیات تنیس گنبد برگزار شد که به طور قطع با وجود اسپانسر شاهد برگزاری رقابت های بیشتری از این دست در شهرستان خواهیم بود.

به گفته وی، حدود ۱۰۰ تنیسور سازمان یافته در گنبدکاووس در این رشته ورزشی فعالیت دارند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …