نظرنژاد : ۱۲ مدال کشوری توسط دانش‌آموزان ورزشکار گنبدی کسب شد

ورزش گنبد
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب ۱۲مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش‌آموزان ورزشکار این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

کمال‌الدین نظرنژاد امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر آموزش و پرورش تمرکز ویژه‌ای بر فعالیت‌های پرورشی و تربیت بدنی داشته است، اظهار کرد: بر اساس آنچه رسالت آموزش و پرورش است در کنار علم‌آموزی به دانش‌آموزان فعالیت‌های فرهنگی، هنری، قرآنی، ورزشی و حتی اجتماعی نیز در دستور کار ما قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه به محض پذیرفتن مسوولیت اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس توسعه فعالیت‌های پرورشی و تربیت بدنی را به عنوان یک اولویت به همکاران ابلاغ کردم، افزود: بنده معتقد هستم توسعه این فعالیت‌ها هم به رشد چند وجهی و غیرکاریکاتوری دانش آموزان کمک کرده و هم می‌تواند زمینه رشد علمی و تحصیلی آنها را نیز فراهم کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه پس از موفقیت‌های بسیار خوب دانش‌آموزان گنبدی در حوزه‌های فرهنگی، قرآنی و هنری در سال جاری این بار در بخش ورزشی نیز افتخارات خوبی کسب کردیم، خاطرنشان کرد: در مسابقات مرحله کشوری رشته‌های مختلف ورزشی دانش آموزان مدارس کشور موفق به کسب ۱۲ مدال رنگارنگ شده‌ایم.

نظرنژاد از کسب دو مدال طلا توسط «محمد امین قره» در دو رشته دو ۱۱۰ متر با مانع و پرش طول در مسابقات دو و میدانی دانش آموزان مقطع متوسطه اول کشور خبر داد و گفت: «فرید قرنجیک» نیز در این مسابقات یک مدال طلا و یک مدال نقره در رشته‌های پرتاب نیزه و پرش سه گام کسب کرده است.

وی با تاکید بر اینکه «علیرضا کلته» نیز در مسابقات رشته پرش سه گام موفق به کسب مدال برنز شده است، ادامه داد: «مهیلا شایستگان» نیز در بخش دختران رشته شطرنج موفق به کسب مدال نقره و نائب قهرمانی مسابقات دانش آموزان مدارس کشور شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از کسب مدال نقره مسابقات بدمینتون دانش آموزان کشور توسط «امیر رجب‌لو» خبر داد و اضافه کرد: «فرنام چنگیزی» نیز در مسابقات شنای مدارس کشور موفق به کسب دو مدال نقره در مواد مختلف شده است.

نظرنژاد کسب مدال طلای مسابقات پرتاب وزنه توسط «بهار واحدی» را نیز موفقیت دیگر دانش آموزان گنبدی عنوان کرد و گفت: «سلما سلطانی» نیز موفق شد در دو رشته پرش سه گام و دوی ۴۰۰ متر دختران به ترتیب مدال طلا و برنز مسابقات مدارس کشور را کسب کند.

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …