آیلین بابکی: میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ضعیف بود/ دیگر شرکت نمی‌کنم

آیلین بابکی
قهرمان دوومیدانی بانوان گفت: آنقدر میزبانی مسابقات قهرمانی کشور ضعیف بود که تصمیم گرفتم دیگر در مسابقات داخلی شرکت نکنم.

آیلین بابکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور، اظهار داشت: سطح ورزشکارانی که شرکت کرده بودند خوب بود اما برگزاری و میزبانی رقابت‌ها بسیار ضعیف بود. به این شکل که خوابگاهی که برای ما در نظر گرفته بودند شبیه سلول انفرادی در زندان بود. پنجره و کولر نداشت و همان شبی که آنجا ماندیم گرمازده و بیمار شدیم. خیلی وضعیت بدی داشت، هیچ منفذی برای ورود و خروج هوا در نظر نگرفته بودند.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها قهرمانی کشور محسوب می‌شود و باید شرایط خیلی بهتری داشته باشد از آنجایی که هیات گلستان مدیریت خوبی دارد پس از اینکه اعتراض کردیم برای ما هتل در نظر گرفتند و آنجا رفتیم. تمام هزینه‌ها را هم هیات خودمان داد.

قهرمان پرش ارتفاع ایران عنوان کرد: سطح داوری‌ها هم خیلی پایین بود و ورزشکاران اعتراض‌های زیادی می‌کردند نمی‌دانم چرا داوران با تجربه و قدیمی حضور نداشتند و تعدادی داور کم سن و سال برای این دوره رقابت‌ها انتخاب کرده بودند.

پرش صحیح مرا خطا اعلام کردند در حالی که خیلی از کارشناسان و مربیانی که آنجا بودند به درستی حرکت من اذعان داشتند اما چون سرداور کم تجربه بود آن را خطا اعلام کرد. همچنین ارتفاع مانع را ۳ سانت ۳ سانت بالا می‌بردند و به همین دلیل مجبور بودم مدت زیادی را منتظر پَرش ام منتنظر بمانم.

بابکی تاکید کرد: به شخصه دیگر در مسابقات قهرمانی کشور و لیگ شرکت نمی‌کنم چون اصلا شرایط خوبی مهیا نمی‌کنند. من در لیگ بانوان پارسال هم شرکت نکردم چون پولم را نمی‌دهند. اگر مسابقه برون مرزی باشد در رقابت‌های انتخابی به احترام قوانینی که وجود دارد شرکت می‌کنم اما در سایر مسابقات نه آن هم به خاطر این بی‌احترامی‌هایی که صورت گرفت.

به گزارش فارس، بابکی در ماده پرش ارتفاع با رکورد ۱٫۷۷ سانتی در مسابقات قهرمانی کشور که روز گذشته در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار شد به عنوان قهرمانی رسید.

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …