تیم فوتبال پیشکسوتان ستارگان ایران منتخب پیشکسوتان گنبد را شکست داد

فوتبال گنبد
تیم فوتبال پیشکسوتان ستارگان ایران متشکل از بازیکنان ادوار گذشته تیم ملی در یک بازی خیر خواهانه به نفع سیل زدگان گنبدی که جمعه شب برگزار شد، تیم منتخب گنبدکاووس را با یک گل شکست داد.

تیم فوتبال پیشکسوتان ستارگان ایران شامگاه جمعه در ورزشگاه آزادی گنبدکاووس درحالی که انتظار می‌رفت جمعیت قابل توجهی برای دیدن بازی در این مجموعه ورزشی حاضر باشند تنها در مقابل حدود ۱۰۰۰ تماشاگر و با یک ساعت تأخیر از زمان اعلام شده، به مصاف تیم منتخب گنبدکاووس رفت.

تیم ستارگان ایران را در این بازی، بازیکنان مطرحی همچون پرویز برومند، احمد مؤمن زاده، ادموند بزیک، علی لطیفی، اسماعیل هلالی، بهنام ابوالقاسم پور، مهدی امیر آبادی، محمد برزگر، سهراب بختیاری زاده، محمدرضا مهدوی، بهروز رهبری فرد، محمد نوازی، سهراب انتظاری، میثم رضاپور با مربیگری مهرداد میناوند همراهی نمودند.

در این بازی که دو نیمه ۳۵ دقیقه‌ای داشت تیم پیشکوتان ستارگان ایران توانست در دقیقه ۲۰ نیمه اول با شوتی که محمد نوازی به سمت دروازه حریف روانه کرد، یک بر صفر از حریف خود پیش بیفتد و حتی اخراج محمدرضا مهدوی در دقیقه ۶۰ بازی از تیم ستارگان ایران نیز باعث نشد که این برتری از آنان گرفته شود و در نهایت با همین تک گل بازی به سود ستارگان ایران پایان یافت.

تأخیر یک ساعته بازی ناراحتی تماشاگران را به همراه داشت و همین مساله نیز باعث شد برخی از آنان ورزشگاه را ترک کنند و جلوگیری از ورود بانوان به ورزشگاه نیز ناراحتی برخی خانواده‌ها را به همراه داشت و آنان را مجبور به ترک مجموعه ورزشی آزادی کرد.

در همین بین یک بانوی گنبدی که اشک از چشمانش جاری بود و از پشت فنس‌های زمین، بازی را نظاره می‌کرد به التماس از خبرنگار ایرنا خواست حرف‌هایش را شنیده و از مسئولان ورزشی این پرسش را داشته باشد که چرا برای بانوان منطقه جایگاهی را در نظر گرفته نشده و دیدن بازی پیشکسوتان تیم ملی و منتخب گنبد به چه دلیل باید برای بانوان ممنوع باشد.

رئیس هیأت فوتبال استان گلستان در حاشیه برگزاری این بازی به خبرنگار ایرنا گفت: این دیدار به همت مسئولان گنبدکاووس خصوصاً فرماندار، رئیس هیأت فوتبال و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد که می‌تواند ضمن عمل خیرخواهانه‌ای که در خود دارد، فضای شادی و تفریح ورزشدوستان این منطقه را به همراه داشته باشد.

قاسم کوهستانی افزود: بازی خوبی را شاهد بودیم و بازی از کیفیت مطلوبی برخوردار است هرچند تیم ستارگان ایران به دلیل همراهی بیشتر باهم و بازی‌های متعددی که در اقصی نقاط ایران دارند، هماهنگی بیشتری دارند ولی بازی تیم منتخب گنبدکاووس هم دست کمی از چهره‌های مطرح فوتبال ایران ندارد که همین موضوع نشان از پتانسیل بالای ورزش فوتبال در گلستان است.

وی بیان کرد: جمعه هفته آینده نیز تیم ستارگان ایران با حضور در گرگان و بازی با منتخب گرگان، دیداری به نفع سیل زدگان گلستانی خواهد داشت.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها: ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …