عباس علی پور : صحبت های رئیس فدراسیون سوارکاری حاوی افکار غرب زده می باشد


مدتی است فایل صوتی منتسب ب رییس فدراسیون سوارکاری کشور واکنشهایی را در محافل ورزشی و اجتماعی استان گلستان بر انگیخته است.
واکنشهایی از جنس اعتراض ب ادبیات سخیف بکار گرفته شده برای تحقیر بخشی از جامعه ی زحمتکش و بی ادعای منطقه گلستان ک بار پاسداری و محافظت از صنعت پرورش اسب را دلسوزانه یدک می کشند تا این چرخه صنعت نیز با بی تدبیری مسئولان مانند سایر چرخه های صنعت ب ورشکستگی و محاق فراموشی دچار نشود!


بدون شک اقتصاد برخی از خانوارها ب نگهداری و پرورش اسب و برخی دیگر نیز در میادین سوارکاری رقم میخورد و این چرخه از دیر باز در کنار عشق و علاقه ب این حیوان نجیب در کنار سنتها و مراسمات تا کنون ادامه داشته و خواهد داشت.
سخنان رییس فدراسیون سوارکاری اگر منقطع و بولتنی نیز پخش شده حاوی افکار غرب زده و قمار زده ایشان و اطرافیان وی میباشد ک سالها منابع پرورش دهندگان،مالکان،چابکسواران و مربیان این منطقه را ب تاراج برده اند.
با گسترش دامنه اعتراض ها در بدنه جامعه و مشخصا در بین اشخاصی ک با این صنعت درگیر هستند شایسته است مدیریت ورزش شهرستان نیز از حالت خنثی و بی عملی! بدر آمده و با همگام کردن مسئولین شهری و استانی و بویژه نماینده محترم مردم در مجلس شورا در محکوم کردن اینگونه رفتارها،از حداکثر امکانات برای دفاع از جایگاه و غرور شهرستان بهره برده تا دیگر کسی جرأت اهانت ب زادگاه و خواستگاه قوم نجیب و مرزداران غیور ترکمن صحرا را در ذهن خود نگنجاند.

🖌 امیرعباس علی پور
حوالی برج تاریخی قابوس.
۱۰ اسفندماه ۱۳۹۷

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …