جلسه اسپانسر والیبال گنبد - مرداد 1396مدیر روابط عمومی باشگاه تعاون گنبد اعلام کرد که اسپانسر والیبال گنبد در لیگ‌برتر مشخص شده است.

ابوالفضل کشاورز با بیان این مطلب گفت: از گنبد کاووس همواره به عنوان پایتخت والیبال ایران نامبرده می‌شود. منطقه‌ای که والیبال با زندگی مرم عجین شده و حتی در عروسی‌ها نیز می‌شود شاهد برگزاری مسابقات باشکوه والیبال بود.

مدیر روابط عمومی باشگاه تعاون گنبد ادامه داد: در رده‌های سنی مختلف تیم ملی نیز بازیکنان بسیار خوبی داشته و دارد و متأسفانه چند صباحی بود مهد والیبال کشور از نداشتن اسپانسر مالی خوب و توانمند رنج می‌برد و دیگر از آن تیم جنگنده و با نشاط گنبد که پیروزی بر آن در گنبد آرزوی هر تیم بزرگی بود خبری نیست، برای همین یافتن یک حامی مالی خوب کم کم به دغدغه و خواسته عمومی شهروندان گنبدی درآمد طوری‌که یکی از شعارهای انتخاباتی کاندیدهای مجلس نیز شد.

کشاورز متذکر شد: طیار نماینده گنبد در مجلس سال‌جاری تلاش‌هایی را در این راستا داشت تا اینکه بالاخره به عهد خود با خیل عظیم هواداران گلستانی جامعه عمل پوشاند و در جلسه‌ای که طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان، غفاری رئیس اداره ورزش و جوانان گنبد کاووس، نیازی پیشکوست والیبال ترکمن‌صحرا، سلیمانی مدیرعامل باشگاه تخفیف ایرانیان و عاشوری مدیرعامل باشگاه تعاون در آن حضور داشتند، باشگاه تخفیف ایرانیان به عنوان اسپانسر والیبال گنبد معرفی شد که اتفاق خوبی بود تا خیال گنبدی‌ها را بابت حضور در لیگ برتر آسوده کند.

وی ابراز امیدواری کرد امسال شاهد حضور پرشور و با قدرت تیم والیبال تعاون گنبد در لیگ برتر والیبال ایران خواهیم بود.

 

منبع : خبرگزاری کار ایران – ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید