نماینده مربیان سوارکاری گنبدکاووس نیز در این جلسه با اشاره به اینکه حضور شما برای همه ما قوت قلبی شده است، تصریح کرد: اعتراضات شکل گرفته در بهترین روزهای تاریخ ما یعنی جشن چهل سالگی کام همه را تلخ کرد ولی این را بدانید وقتی بچه‌ای گریه می‌کند دردی دارد، یا گرسنه است یا اتفاق برایش افتاده است.

ایری با بیان اینکه هزینه‌های کارگر، علوفه، خوراک و … با افزایش بسیاری رو به رو شده است و مالکان به امید جایزه‌ای که هر چند کم است در مسابقات شرکت می‌کنند، اضافه کرد: اما در عصر تکنولوژی که جوانان ما صنعت هسته‌ای را بومی کردند، چندین ماه نتایج دوپینگ اعلام نمی‌شود و به همین دلیل پرداخت جوایز نیز معطل مانده است.

وی با تاکید بر اینکه در اعلام نتایج دوپینگ بارها اشتباه شده و اسبی که نه شرکت کرده و نه نامش در دفترچه بوده دوپینگی اعلام شده است، افزود: این رفتارها خنده‌دار است و اگر حل نشود مردم اساس کار را زیر سوال خواهند برد.

نماینده مربیان سوارکاری گنبدکاووس با اشاره به اینکه خواسته ما این است که نتایج دوپینگ را به صورت شفاف اعلام کنید، خاطرنشان کرد: نکته بعدی اینکه نمونه‌ها در چه کشوری مورد بررسی قرار گرفته و مسیر تردد نیز با شفافیت اعلام شود.

ایری با بیان اینکه در سال ۹۵ جایزه پنج پره با ۲۰۰ میلیون دریافتی با الان که ۴۰۰ در آمد داریم تغییری نکرده است، تصریح کرد: سوال ما این است که چرا با افزایش درآمدها جایزه‌ها افزایش داده نمی‌شود و چرا تیم ثبت میکروچیپ‌ها برای انجام امور حاضر نمی‌شوند؟

وی بر لزوم بین‌المللی شدن اسب‌های گنبدکاووس تاکید کرد و گفت: ما از شما به عنوان رئیس فدراسیون سوارکاری می‌خواهیم تا مساله قرنطینه را درباره اسب‌های ایرانی حل کرده و بگذارید در سایر کشورها نیز با اسب خودمان شرکت کنیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید