رئیس هیئت سوارکاری گلستان در این نشست با اشاره به اینکه در دوره مدیریت خودم تلاش کردم که فضا را آرام کنم، افزود: کم کردن تنش‌های موجود در حوزه سوارکاری استان گلستان، حذف فساد و کمک به مالکان، مربیان و چابکسواران از جمله دیگر اهداف ما بود.

ناصر رزاقیان با اشاره به اینکه بنده متهم هستم که مبالغ واریزی برای مسابقات را در حساب هیئت سوارکاری استان نگه داشتم، افزود: این مسائل به هیچ عنوان واقعیت ندارد، بنده واقعیت را عرض می‌کنم زیرا از بیان آن هراسی ندارم.

وی با بیان اینکه بنده اصلا نمی‌گویم که پول‌ها حیف و میل شده ولی متاسفانه پول‌های ما رفت به تهران و برای چک‌ها و بدهی دولتی به شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی صرف شد، خاطرنشان کرد: ما هم همچون مالکان و مربیان معتقدم که موضوع دوپینگ باید به طور کلی شفاف شود که نمونه‌ها به کجا رفته و چقدر هزینه می‌شود؟

رئیس هیئت سوارکاری استان گلستان با تاکید بر اینکه ما به دنبال این هستیم که جوایز مسابقات به موقع پرداخت شده و تناسب میان جوایز و مسابقات برقرار باشد، ادامه داد: ایجاد تعامل مثبت میان هیئت سوارکاری شهرستان، استان و فدراسیون موجب توسعه متوازن در این حوزه می‌شود.

رزاقیان با ارائه طرحی مبنی بر ایجاد صندوق اتوماسیون هوشمند برای ثبت‌نام، دریافت مبالغ و پرداخت جوایز، تاکید کرد: باید تلاش کنیم هر روز بیش از گذشته به سمت شفاف‌سازی حرکت کنیم.

 

منبع : خبرگزاری فارس

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • محمد قوشلی
    ۱۳۹۷-۱۱-۲۹ ۲۱:۵۱

    سلام به زحمتکشان اسبدوانی اخه چرا به درد مادیان دارها نمیرسید اقای کت شلوار پوش که قشنگ صحبت میکنی من پول کشش ودادم دوباره پول میخوان معنیش چیه علنی دزدی مامن چه گناهی کردم که پول کشش وهمان موقع تسویه کردم شما رییس استان جریانی به همین سادگی برای شما که ازحق برحق مادیون دارهاست رسیدگی کنید تا به حقشون برسن
    ه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید