مسابقات رنکینگ کشوری بدمینتون به میزبانی گنبدکاووس پایان یافت

بدمینتون گنبد
سومین مرحله از مسابقات رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی رشته ورزشی بدمینتون آقایان روز جمعه با معرفی نفرات برتر در گنبدکاووس به پایان رسید.

دبیر فدراسیون بدمینتون در حاشیه روز پایانی این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: سومین مرحله از مسابقات رنگینک انتخابی تیم ملی بدمینتون آقایان به میزبانی شهرستان گنبدکاووس در دو بخش دو نفره و انفرادی در حالی به کار خود پایان داد که سروش اسکندری از استان زنجان با برتری مقابل حریف خود به قهرمانی بخش انفرادی این سری از مسابقات دست یافت.

فرشاد نصرتی افزود: در بخش انفرادی امیر جباری از همدان به مدال نقره این مسابقات بسنده کرد و در جایگاه سوم نیز آرمین زکی زاده از تهرام و مهران شهبازی از کردستان به صورت مشترک قرار گرفتند.

وی با اشاره به نفرات برتر بخش دو نفره مسابقات بیان کرد: علیرضا قاسمی و صدرالدین صادقی نفرات برتر بخش دونفره بودند که مدال طلای این سری از مسابقات را بر گردن آویختند و عباس زورمند و امیر قاسمی نیز در جایگاه دوم قرار گرفتند و بر سکوی سوم نیز محمد امین علی اکبریان و سعید بابیانی همراه با عرفان شاه حسینی و امیر حسین نورعلیان بصورت مشترک به مدال برنر رسیدند.

نصرتی تصریح کرد: امتیازات کسب شده از سوی ورزشکاران حاضر در این سه مرحله مسابقات رنکینگ تیم ملی از سوی کمیته تیم ملی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و سپس در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آتی برنامه و نفرات مدنظر خود برای حضور در مسابقات بین المللی دهه فجر که از ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه در شهرستان کرج برگزار می شود را اعلام می کند.

دبیر فدراسیون بدمینتون میزبانی گنبدکاووس از سومین مرحله مسابقات رنکینگ انتخابی تیم ملی آقایان را از نظر فنی و امکانات مطلوب ارزیابی نمود.
سومین مرحله از مسابقات رنکینگ تیم ملی رشته ورزشی بدمینتون از پنجم تا هفتم دیماه با حضور ۸۸ بازیکن از ۲۴ استان کشور در شهرستان گنبدکاووس برگزار گردید.

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …