غلامی: گنبد شانس بیشتری برای میزبانی مسابقات جهانی والیبال نشسته دارد

والیبال نشسته گنبد
رییس هیات جانبازان و معلولین گنبدکاووس از تایید میزبانی استان گلستان برای برگزاری مسابقات لیگ والیبال نشسته مردان جهان در تیرماه سال آینده خبر داد و گفت: این شهرستان آمادگی برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی را دارد.

کمال الدین غلامی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: پس از تایید میزبانی استان گلستان برای برگزاری لیگ جهانی والیبال نشسته، گنبدکاووس آمادگی خود را برای میزبانی این رخداد بزرگ ورزشی به فدراسیون و مسئولان ورزش گلستان اعلام کرده است.


وی افزود: قرار است تا دو هفته آینده نماینده ای از فدراسیون جهانی والیبال نشسته برای بررسی شرایط و امکانات به گلستان سفر کند که در این سفر، شهر میزبان این رخداد بزرگ ورزشی مشخص می شود.

غلامی اضافه کرد: گنبدکاووس با توجه به حضور سرپرست تیم ملی والیبال نشسته و دو بازیکن ملی پوش، شانس بیشتری برای میزبانی این مسابقات دارد که قرار است با حضور هفت تیم در تیر ماه سال آینده برگزار شود.

درهمین پیوند معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز به خبرنگار ایرنا گفت: این شهرستان از هر حیث آمادگی برگزاری مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته مردان را دارد.

عبدالقدیر کریمی افزود: استاندار گلستان نیز چند روز پیش و در حاشیه مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گنبدکاووس، با برگزاری این مسابقات به میزبانی این شهرستان موافقت نموده است.

وی اضافه کرد: گنبدکاووس که از قطب های برتر کشور در رشته والیبال نشسته به شمار می رود و از این حیث آمادگی لازم برای برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی را دارد.

کریمی تصریح کرد: برای میزبانی خوب این دوره از مسابقات، بزودی کمیته های مورد نیاز با مشارکت برخی ادارات و نهادها در گنبدکاووس تشکیل می شود.

فرشید عاشوری سرپرست فعلی تیم ملی والیبال نشسته جمهوری اسلامی، محمد نعمتی و آرش خرمالی دو بازیکن ملی پوش و جلیل ایمری از پیشکسوتان رشته والیبال نشسته در سطح ملی، همگی اهل گنبدکاووس هستند.

شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و از قطب های ورزش والیبال و رشته های مختلف آن هعمچون والیبال نشسته و ساحلی است.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها: , , , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …