علیرضا بهبودی : چند سالی بود می‌خواستم در گنبدکاووس والیبال بازی کنم

کاپیتان تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با اشاره به اینکه بازی‌های ما کم کم رو به سختی می‌رود، گفت: در فصل جاری قرعه خوبی نصیبمان شده است.

علیرضا بهبودی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه امروز شرایط خوبی را داشتیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم، اظهار کرد: چون قبل از فصل بازی تدارکاتی نداشتیم، بازی هفته نخست برای ما حکم بازی تدارکاتی را داشت و در این بازی بود که توانستیم به هماهنگی بیشتری برسیم.

وی با بیان اینکه تیم والیبال شهرداری ارومیه تیم با سابقه و با تجربه‌ای بود، افزود: امروز به لطف تماشاگران خوب گنبدی و سرویس‌های خوبی که در بازی زدیم توانستیم این تیم قدرتمند را مهار کردیم.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با تاکید بر اینکه نسبت به بازی قبلی خیلی بهتر شدیم، ادامه داد: با توجه با ۷۰ درصد تغییر که در ترکیب تیم ایجاد شده نیازمند زمان برای هماهنگی کامل هستیم که امیدواریم در هفته‌های آتی این مساله محقق شود.

بهبودی با اشاره به اینکه در فصل جاری قرعه خوبی نصیب تیم شهرداری گنبدکاووس شده و بازی‌ها کم کم به سمت سخت شدن می‌رود، تصریح کرد: به طور مثال بعد از دو بازی نسبتا متوسط هفته بعد با عقاب تهران و نهایتا در هفته چهارم در سیرجان یک بازی سخت را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه ما برای نتیجه گرفتن در گنبدکاووس هیچ مشکلی نداریم، اضافه کرد: نکته‌ای که باید به آن توجه کافی کنیم این است که باید در بازی‌های خارج از خانه به اندازه کافی تمرکز بگذاریم تا حداقل ۵۰ درصد بازی‌ها را برنده باشیم که بتوانیم با بردهای خانگی که امتیازات آن را کسب می‌کنیم در بالای جدول قرار بگیریم.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با تاکید بر اینکه واقعا ممنون هواداران و انرژی مثبتی که به ما دادند هستم، گفت: همه والیبالیست‌های گنبدی و برخی بازیکنان تیم ملی می‌دانند که چند سالی بود که دوست داشتم در تیم‌های گنبدی بازی کنم ولی شرایط مالی این اجازه را نداد تا اینکه امسال این شرایط فراهم شد تا در سال‌های آخر بازی‌ام در گنبدکاووس و در جمع مردم خونگرم این شهرستان حاضر باشم.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …