گورش
نفرات برتر مسابقات کشتی سنتی گورش انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات عشایری جهان در گنبدکاووس معرفی شدند.

نفرات برتر مسابقات کشتی سنتی گورش انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات عشایری جهان که شهریور امسال در کشور قرقیزستان برگزار می‌شود، در شهرستان گنبدکاووس مشخص شدند.

این مسابقات با شرکت ۱۲ تیم از استان‌های گلستان، گیلان، مازندران، همدان، مرکزی، خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، چهارمحال بختیاری، اصفهان و مرکزی امروز در سالن المپیک گنبدکاووس و در ۳ وزن ۶۲ و ۸۲ کیلوگرم و وزن آزاد با هم رقابت کردند.

در پایان در وزن ۶۲ کیلوگرم بهاء الدین بگچه پور از تیم گلستان الف، قاسم نوروزی از تیم خراسان شمالی و عباس عموپور از گیلان عنوان های اول تا سوم را کسب کردند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم هم هادی سلیمی از سمنان، میکائیل‌دازی از تیم گلستان الف و مصطفی پرویزی از استان خراسان شمالی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند و در بخش آزاد هم علی میرابی از تیم گلستان الف عنوان نخست را کسب کرد و عبدالله ایری از گلستان ب و دانا رضازاده از مازندران دوم و سوم شدند.

جوایز نفرات برتر با حضور بیاتی رئیس انجمن کشتی سنتی گورش کشور، طیار نماینده مردم گنبد کاووس، فرماندار گنبدکاووس و پیشکسوتان و علاقه‌مندان گورش کشور و استان به آنان اهدا شد.

نفرات اول و دوم این مسابقات به عضویت تیم ملی در می‌آیند و مسابقات جهانی کشتی سنتی گورش شهریور ماه در کشور قرقیزستان برگزار می شود.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید