حسین خوریانی مربی گنبدی : اجازه قدرت‌نمایی به چین تایپه ندادیم

حسین خوریانی

آنالیزور تیم ایران در AVC کاپ گفت: بازیکنان به خوبی برنامه‌های مورد نظر کادر فنی را در بازی با چین تایپه اجرا کردند و اجازه خودنمایی به این تیم ندادند.

حسین خوریانی پس از پیروزی ایران مقابل چین تایپه و صعود به فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا اظهار داشت: تمام بازی‌های چین تایپه در این رقابت‌ها را زیر نظر گرفته بودیم و می‌دانستیم زمانی که دریافت این تیم شرایط خوبی دارد از حملات پیچیده‌ای استفاده می‌کنند.

وی افزود: کارهای ترکیبی و پاس پایپ در تیم چین تایپه زیاد است. این تیم در زمانی که دریافت خوب نیست هم زیاد از حمله پایپ استفاده می‌کند که در کمتر تیمی در جهان تکرار می‌شود.

خوریانی گفت: چین تایپه در بازی اول این دوره از مسابقات ما را غافلگیر کرد اما فیلم آن بازی را بررسی کردیم و اطلاعات لازم را در اختیار بازیکنان قرار دادیم که خوشبختانه تمام برنامه‌ها را در زمین اجرا کردند. اجازه ندادیم تیم حریف قدرت‌نمایی کند.

وی درباره رویارویی با قطر در فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا خاطرنشان کرد: هیچ‌گاه تیمی به این خوبی از قطر در هیچ تورنمتی شرکت نکرده بود. این تیم فقط یک ست به ژاپن داده و خیلی منظم بازی می‌کند. بازی‌های این تیم را هم بررسی کرده‌ایم و اطلاعات لازم را در جلسه آنالیز در اختیار بازیکنان می‌گذاریم.

 

منبع : فدراسیون والیبال

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …