حسین خوریانی

آنالیزور تیم ایران در AVC کاپ گفت: بازیکنان به خوبی برنامه‌های مورد نظر کادر فنی را در بازی با چین تایپه اجرا کردند و اجازه خودنمایی به این تیم ندادند.

حسین خوریانی پس از پیروزی ایران مقابل چین تایپه و صعود به فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا اظهار داشت: تمام بازی‌های چین تایپه در این رقابت‌ها را زیر نظر گرفته بودیم و می‌دانستیم زمانی که دریافت این تیم شرایط خوبی دارد از حملات پیچیده‌ای استفاده می‌کنند.

وی افزود: کارهای ترکیبی و پاس پایپ در تیم چین تایپه زیاد است. این تیم در زمانی که دریافت خوب نیست هم زیاد از حمله پایپ استفاده می‌کند که در کمتر تیمی در جهان تکرار می‌شود.

خوریانی گفت: چین تایپه در بازی اول این دوره از مسابقات ما را غافلگیر کرد اما فیلم آن بازی را بررسی کردیم و اطلاعات لازم را در اختیار بازیکنان قرار دادیم که خوشبختانه تمام برنامه‌ها را در زمین اجرا کردند. اجازه ندادیم تیم حریف قدرت‌نمایی کند.

وی درباره رویارویی با قطر در فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا خاطرنشان کرد: هیچ‌گاه تیمی به این خوبی از قطر در هیچ تورنمتی شرکت نکرده بود. این تیم فقط یک ست به ژاپن داده و خیلی منظم بازی می‌کند. بازی‌های این تیم را هم بررسی کرده‌ایم و اطلاعات لازم را در جلسه آنالیز در اختیار بازیکنان می‌گذاریم.

 

منبع : فدراسیون والیبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید