تیم والیبال نشسته روانکارهای گنبد در لیگ برتر – سال ۱۳۹۶

در طول دو دهه گذشته همواره تیم ملی والیبال نشسته با حضور گنبدی ها در مسابقات جهانی موفق به کسب مدال های مختلف جهانی و آسیایی شده اند اما چه بر سر این رشته ورزشی یا سیاست های انتخابی تیم ملی آمده است که امروز شاهد تیم ملی والیبال نشسته کشورمان بدون حضور بازیکنی از گنبد یا گلستان هستیم.

به گزارش سایت گنبداسپورت، آقای عبدالجلیل ایمری ملی پوش سابق گنبدی یکی از اسطوره های والیبال نشسته ایران و جهان که ویترینی از مدال های بین المللی را در کارنامه خود دارد از عدم حضور هیچ نماینده ای از استان گلستان در تیم ملی والیبال نشسته می گوید.

ایمری در جواب سوال اینکه در تیم ملی که چند روز پیش قهرمان جهان شد آیا نماینده ای از گلستان یا گنبد حضور داشتند، اینگونه گفت : متاسفانه هیچ بازیکنی از گلستان یا شهرستان گنبدکاوس حضور نداشت، بعد از ۲۴ سال حضور بازیکنان گنبدی و گلستانی در تیم ملی در حال حاضر نماینده ای نداریم.

ایمری کاپیتان سابق تیم ملی افزود : از استان گلستان چهار بازیکن و یک نفر سرپرست در اردو های تیم ملی حضور داشت اما قبل از مسابقات هیچ کدام از آنها با تیم اعزام نشدند. استان گلستان که به غیر از بازیکن دارای مربی و سرپرست در اردوهای تیم ملی بود جای سوال داشت که که همه آنها در آخرین مرحله حذف شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید