حجت اله یوسفی : آمده‌ام تا صدها «سردار آزمون» و «فرهاد قائمی» بسازیم

مراسم معارفه مجدد رئیس اداره ورزش گنبد

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با اشاره به اینکه حضور در این شهرستان را یک فرصت بزرگ برای خدمت می‌دانم، گفت: آمده‌ام تا با کمک همه مردم و ورزشدوستان صدها سردار آزمون و فرهاد قائمی بسازیم.

حجت‌الله یوسفی امروز در گنبدکاووس در نخستین روز کاری خود در مسوولیت جدید، با اشاره به اینکه حضور بنده در شهرستانی بزرگ و با پتانسیل‌های عظیم ورزشی بدون تردید فرصتی برای خدمتگزاری است، اظهار کرد: از حسن نظر و اعتماد مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس صمیمانه تشکر کرده و امیدوارم بتوانم به این اعتماد پاسخ مطلوبی بدهم.

وی با بیان اینکه شهرستان گنبدکاووس در حوزه ورزش و جوانان دارای ظرفیت‌های بسیار ارزشمند و بزرگی است، افزود: اگر همه ورزشکاران، ورزش‌دوستان، مسوولان و مردم به کمک اداره ورزش و جوانان بیایند هم در حوزه ورزش و هم در حوزه جوانان می‌توانیم خدمات شایسته و ماندگاری را از خود برجای بگذاریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه این شهرستان باید هر روز جایگاه بهتری را در ورزش کشور به دست آورد، خاطرنشان کرد: بنده با برنامه و عزمی راسخ به گنبدکاووس آمده‌ام تا با کمک همه ورزش‌دوستان صدها فرهاد قائمی و سردار آزمون را ساخته و تربیت کنیم.

یوسفی با ضروری دانستن حفظ وحدت و همدلی در ورزش شهرستان گنبدکاووس، ادامه داد: از همه ظرفیت‌های شهرستان گنبدکاووس در حوزه ورزش و جوانان تقاضا می‌کنم با حفظ وحدت و یکپارچگی برای اعتلای ورزش و رفع مشکلات حوزه جوانان به کمک ما آمده و در این مسیر گام بردارند.

وی با اشاره به جابه‌جایی در راس مدیریت ورزش گنبدکاووس و خداحافظی محمدعلی رحیمیان با مدیریت ورزش گنبدکاووس، تصریح کرد: بنده از سال‌ها قبل و از زمانی که در اداره‌کل ورزش و جوانان استان قزوین مشغول بودم با محمدعلی رحیمیان به عنوان یک چهره فنی، کاربلد و مدیر آشنا هستم و دوستی دیرینه ما همواره و در هر شرایطی تقویت شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه بدون تردید مسیر موفق رحیمیان در بسیاری از بخش‌ها باید با حمایت ورزشی‌های گنبدکاووس ادامه پیدا کند، گفت: امیدوارم بتوانیم با استفاده از همه ظرفیت‌ها ورزش گنبدکاووس را به جایگاه واقعی‌اش در کشور به عنوان نگین ورزش حرفه‌ای ایران اسلامی برسانیم.

یوسفی با اشاره به ظرفیت خوب و غنی شهرستان گنبدکاووس در حوزه دارا بودن جوانانی فعال، توانمند و با انگیزه، اضافه کرد: بدون تردید با همدلی و تعامل می‌توان روزهای درخشانی را برای ورزش شهرستان گنبدکاووس رقم زد.

گفتنی است روز گذشته و در اتفاقی عجیب و مبهم پس از فقط ۶ ماه از حضور محمدعلی رحیمیان در مسند مدیریت اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس به علت عدم باج‌دهی به برخی افراد با وجود عملکرد موفق خود در همین مدت کوتاه جای خود را حجت‌الله یوسفی در این کرسی خدمتگزاری داد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …