سه برد و دو شکست برای منصور جزیده در سکان هدایت تیم ملی ترکمنستان رقم خورد

(عملکرد 1397)
منصور جزیده مربی گنبدی تیم ملی والیبال نوجوانان ترکمنستان

سکان هدایت تیم ملی والیبال نوجوانان ترکمنستان چند روز قبل از شروع مسابقات قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان به منصور جزیده مربی با دانش گنبدی سپرده شد و با تمام ناهماهنگی ها این تیم با سه پیروزی و دو شکست در جایگاه پانزدهم قرار گرفت.

به گزارش سایت گنبداسپورت، تیم ملی ترکمنستان در گروه F با تیم های قطر و مالزی همگروه بود که با یک شکست مقابل مالزی و کسب پیروزی برابر تیم قطر از گروه خود به مرحله بعد صعود کرد.

جمعه ۸ تیرماه
ترکمنستان ۰ — ۳ مالزی

منصور جزیده در گفت‌وگو با سایت رسمی فدارسیون والیبال، در خصوص شکست تیمش مقابل مالزی اظهار داشت: متاسفانه من حدود ۳ روز است که این تیم را تحویل گرفتم و اصلا شناختی نسبت به بازیکنان تیمم ندارم.
وی ادامه داد: فدارسیون والیبال ترکمنستان چندان سازماندهی مناسبی ندارد و حتی خود بازیکنان تیم هم ۱۰ روز است که باهم تمرین می‌کنند. مطمئن هستم که در بازی مقابل قطر بهتر از این بازی می‌کنیم.
سرمربی تیم نوجوانان ترکمنستان خاطرنشان کرد: امیدی به صعود است اما به هرحال قطر تیم قدرتمند و پولداری است. امیدوارم در مقابل این تیم بتوانیم بهتر بازی کنیم، به هرحال شرایط ترکمنستان با اکثر تیم‌ها متفاوت است.

یکشنبه ۱۰ تیرماه
ترکمنستان ۳ — ۰ قطر

تیم ملی والیبال نوجوانان ترکمنستان با هدایت منصور جزیده مربی گنبدی

دوشنبه ۱۱ تیرماه
ترکمنستان ۰ — ۳ استرالیا

چهارشنبه ۱۳ تیرماه
ترکمنستان ۳ — ۲ هنگ کنگ

منصور جزیده بعد از پیروزی تیمش مقابل هنگ کنگ، در گفت‌وگو با سایت رسمی فدارسیون والیبال اظهار داشت: بازیکنان تیمم عالی بازی کردند، البته در ۲ ست اول اصلا خوب نبودیم اما رفته به رفته توانستیم بر حریف غلبه کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنان تیم حریف قبل از شروع در این مسابقات، تمرینات متعدد زیادی باهم داشتند و به راحتی توانستند در زمین هماهنگی زیادی داشته باشند. اما بازیکنان تیم من تمرین زیادی نداشتند و من هم فقط ۱۰ روز قبل از مسابقات به جمع تیم پیوستم.
سرمربی تیم نوجوانان ترکمنستان خاطرنشان کرد: امیدوارم روحیه جنگندگی بازیکنانم برای دیدار فردا حفظ شود. به هرحال ما باید بتوانیم مقابل حریفان پیروز شویم تا اعتبار والیبال ترکمنستان، حفظ شود.

پنجشنبه ۱۴ تیرماه
ترکمنستان ۳ — ۰ قطر

 

رده بندی نهایی تیم های حاضر در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با اتمام مسابقات مشخص شد و تیم های ژاپن، کره جنوبی، ایران و چین تایپه موفق شدند سهمیه مسابقات جهانی مصر را کسب کنند.

۱- ژاپن
۲- کره جنوبی
۳- ایران
۴- چین تایپه
۵- تایلند
۶- چین
۷- هند
۸- استرالیا
۹- سریلانکا
۱۰- مالزی
۱۱- پاکستان
۱۲- قزاقستان
۱۳- عمان
۱۴- نیوزلند
۱۵- ترکمنستان
۱۶- قطر
۱۷- هنگ کنگ

 

منبع : کنفدراسیون والیبال آسیا

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …