سردار آزمون
بهترین گلزن ملی یک دهه اخیر فوتبال کشورمان کم کم در حال تبدیل شدن به قربانی جدید فضای مجازی می‌باشد.

سردار آزمون شروعی طوفانی در لباس تیم ملی داشت و عملکرد فوق العاده او در سنین پایین با پیراهن تیم ملی باعث شد تا خیلی ها او را تهدیدی جدی برای در هم شکست رکورد گلزنی علی دایی در تیم ملی ایران بدانند. مهاجم جوان و گلستانی تیم ملی کشورمان در سالهای گذشته عملکرد خوبی در خط حمله تیم ملی ایران داشت تا جایی که می توان او را گلزن ترین مهاجم ملی در یک دهه اخیر دانست.

لژیونر جوان کشورمان در حالی هنوز ۲۳ سالش تمام نشده در ۳۳ بازی ملی ۲۳ گل زده در کارنامه‌اش دارد. وی در مسابقات انتخابی جام جهانی روسیه نیز بهترین گلزن تیم ملی ایران را داشت و دارای بیشترین سهم در صعود به جام جهانی بود. اما همین بازیکن در سه بازی ایران در جام جهانی موفق به گلزنی نشد.

سردار آزمون اما در جریان مسابقات جام جهانی با هجمه کاربران ایرانی در فضای مجازی مواجه شد و جمعی از هواداران تیم ملی به شدت وی را مورد انتقاد قرار دادند. شدت این انتقادات به حدی بود که مهاجم ملی پوش کشورمان نیز نسبت به این هجمه از انتقادات واکنش نشان داد و از هواداران ابراز گله کرد.

سردار آزمون در حالی مورد انتقاد شدید هواداران تیم ملی قرار گرفت که مهاجمی کاملا قابل اعتماد کی روش بوده و شرح وظایفی که سرمربی تیم ملی به او واگذار کرده را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

درحالی که کارشناسان و صاحب نظران فوتبال از عملکرد فنی آزمون راضی هستند و می دانند که آزمون همان چیزی را اجرا کرده که کی روش از او خواسته است، اما هجمه هایی که در فضای مجازی وجود داشت، کار را به جایی رساند که آزمون تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفت.

البته چند روز پس از پایان جام جهانی برای ایران سردار کمی آرام تر شد و اعلام کرد ممکن است در آینده بازهم کنار تیم ملی باشد. با این حال آنچه اتفاق افتاد حاصل جولان منتقدان در فضای مجازی بود که مهاجم جوان تیم ملی را تحت تاثیر قرار داد.

 

منبع : خبرگزاری فوتبال ایران (پارس فوتبال دات کام)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up