محمد پنجعلی

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: سردار آزمون یکی از بهترین بازیکنان چند سال اخیر تیم ملی بوده و خداحافظی او به خاطر برخی بی مهری ها بسیار غم انگیز است.

محمد پنجعلی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص عملکرد تیم ملی کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: تیم ملی عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ از خود به نمایش گذاشت و توانست پاسخ انتظارات ما پیشکسوتان و مردم را بدهد. بازیکنان ایران انگیزه زیادی داشتند و این مساله به موفقیت آنها کمک زیادی کرد.


وی ادامه داد: بازیکنان ما توانستند در دنیا نشان دهند که توانایی های زیادی دارند و اگر کسی تا امروز از فوتبال ایران چیزی نمی دانست از این پس ما را تمجید خواهد کرد و از ما به عنوان یکی از تیم های مقتدر نام خواهد برد.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: بی تردید اگر در فوتبال ایران به درستی هزینه شود و دست برخی افراد نادرست کوتاه شود هزاران استعداد از این رشته معرفی خواهند شد و شاید در کمتر کشوری در دنیا این چنین استعداد فوتبالی وجود داشته باشد.

وی در خصوص خداحافظی رضا قوچان نژاد و سردار آزمون از تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: از خداحافظی رضا قوچان نژاد و سردار آزمون بسیار ناراحتم و مردم بدانند این تیم خیلی همدل بود و این بازیکنان در سخت ترین شرایط ممکن برای فوتبال ایران تلاش کردند. سردار آزمون مهاجم بسیار با استعدادی است که شاید رفتار خوبی با او صورت نگرفت و امیدوارم که با دلجویی از او شاهد بازگشتش به تیم ملی باشیم.

وی با ابراز نگرانی از مشکلات پیش آمده میان کی روش و برانکو سرمربی تیم پرسپولیس گفت: این مسائل میان آنان شخصی است و ارتباطی به مردم ایران ندارد و ای کاش به جای رسانه ای کردن این مسایل، مشکلات خود را به شکل دیگری حل می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید