محمد پنجعلی : خداحافظی سردار آزمون غم انگیز است

محمد پنجعلی

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: سردار آزمون یکی از بهترین بازیکنان چند سال اخیر تیم ملی بوده و خداحافظی او به خاطر برخی بی مهری ها بسیار غم انگیز است.

محمد پنجعلی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص عملکرد تیم ملی کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: تیم ملی عملکرد بسیار خوبی در جام جهانی ۲۰۱۸ از خود به نمایش گذاشت و توانست پاسخ انتظارات ما پیشکسوتان و مردم را بدهد. بازیکنان ایران انگیزه زیادی داشتند و این مساله به موفقیت آنها کمک زیادی کرد.


وی ادامه داد: بازیکنان ما توانستند در دنیا نشان دهند که توانایی های زیادی دارند و اگر کسی تا امروز از فوتبال ایران چیزی نمی دانست از این پس ما را تمجید خواهد کرد و از ما به عنوان یکی از تیم های مقتدر نام خواهد برد.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: بی تردید اگر در فوتبال ایران به درستی هزینه شود و دست برخی افراد نادرست کوتاه شود هزاران استعداد از این رشته معرفی خواهند شد و شاید در کمتر کشوری در دنیا این چنین استعداد فوتبالی وجود داشته باشد.

وی در خصوص خداحافظی رضا قوچان نژاد و سردار آزمون از تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: از خداحافظی رضا قوچان نژاد و سردار آزمون بسیار ناراحتم و مردم بدانند این تیم خیلی همدل بود و این بازیکنان در سخت ترین شرایط ممکن برای فوتبال ایران تلاش کردند. سردار آزمون مهاجم بسیار با استعدادی است که شاید رفتار خوبی با او صورت نگرفت و امیدوارم که با دلجویی از او شاهد بازگشتش به تیم ملی باشیم.

وی با ابراز نگرانی از مشکلات پیش آمده میان کی روش و برانکو سرمربی تیم پرسپولیس گفت: این مسائل میان آنان شخصی است و ارتباطی به مردم ایران ندارد و ای کاش به جای رسانه ای کردن این مسایل، مشکلات خود را به شکل دیگری حل می کردند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …