رقابت های جام رمضان بسکتبال شهرستان گنبد مثل هر سال در شب های ماه مبارک رمضان در خانه بسکتبال این شهر بطور منظم برگزار و سه شنبه ۲۲ خرداد به فینال خود رسید اما به خاطر درگیری های فیزیکی ناتمام ماند.

به گزارش سایت گنبداسپورت، نمای داخلی سالن بسکتبال گنبد با رنگ آمیزی خاص و تبلیغات جلوه زیبایی به مسابقات داده بود و تقریبا در شب فینال تا ۳۰ ثانیه آخر همه چیز روبراه بود. حتی تماشاگران در ورودی سالن مورد استقبال مسئولین برگزار کننده قرار گرفته و به سمت جاهای مناسب در سکوی تماشاگران همراه با آبمیوه و کیک پذیرایی و هدایت می شدند.

مسابقه فینال با حضور مسئولینی همچون فرماندار گنبد و سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان در حال پیگیری بود که در حین حضور شخص فرماندار چند نفر از برادران نیروی انتظامی در سالن حضور داشتند اما بعد از دو کوراتر اول مسابقه آقای فرماندار سالن را ترک کردند و در آخرین دقایق مسابقه زمانی که درگیری ها اتفاق افتاد هیچ مامور نیروی انتطامی در محل سالن بسکتبال گنبد حضور نداشت.

با تمام احترام و قابل تقدیر بودن زحمات مسئولین برگزاری جام رمضان بسکتبال گنبد متاسفانه عدم حضور نیروی انتظامی و نداشتن تدابیر لازم برای این مدل مسائل ها باعث شد تا تمام زحمات این مسابقات به خاطر پایین بودن شرایط روحی چند نفر به هدر رود.

 

نگارنده : احمد فضلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید