رحمان رئوفی + بهمن سالمی

تور آزاد والیبال ساحلی سه ستاره بندر ترکمن با قهرمانی تیم ‘هتل کانیار دو’ به پایان رسید. مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات والیبال ساحلی سه ستاره کشور در بندر ترکمن امروز (شنبه) برگزار شد.

در بازی اول مرحله نیمه نهایی تیم های اتولنت گنبد (فرخی-توکلی) و دندان پزشکی دکتر وکیلی (سالمی – وکیلی) به مصاف یکدیگر رفتند که دندان پزشکی دکتر وکیلی با نتیجه دو بر صفر با امتیاز های (۲۱بر۱۵) و (۲۱بر۱۶) به پیروزی دست یافت و به فینال این رقابت ها راه پیدا کرد.

همچنین در بازی دوم مرحله نیمه نهایی دو تیم ‘هتل کانیار دو ‘ (فرخی -میرزاعلی) و اوج رامسر (پورعسگری -سلاق) به مصاف هم رفتند که ‘هتل کانیار دو’ با نتیجه دو بر صفر با امتیاز های (۲۱بر۱۵) و (۲۱ بر ۱۹) به پیروزی رسید تا حریف تیم دندان پزشکی دکتر وکیلی در فینال شود.

در دیدار رده بندی دو تیم اتولنت گنبد (فرخی-توکلی) و اوج رامسر (پورعسگری-سلاق) برابر یکدیگر قرار گرفتند که تیم اتولنت گنبد با نتیجه دو بر صفر با امتیازهای (۲۲بر۲۰) و (۲۱ بر۱۳) به پیروزی رسید و به عنوان سومی این دوره از مسابقات دست یافت.

دیدار فینال تور آزاد سه ستاره بندر ترکمن با حضور ملی پوشان والیبال ساحلی ایران برگزار شد و تیم های ‘هتل کانیار دو’ (رئوفی -میرزاعلی) و دندان پزشکی دکتر وکیلی (سالمی -وکیلی) با مصاف هم رفتند.

تیم ‘هتل کانیار دو’ با نتیجه دو بر صفر با امتیاز های (۲۱ بر ۱۸) و (۲۱ بر ۱۳) در این مسابقه به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

بدین ترتیب رده بندی هشت برتر این رقابت ها و جوایز اهدا شده به قرار زیر است:

قهرمان: هتل کانیار دو (رحمان رئوفی-حامد میرزاعلی) ۴۵میلیون ریال

نایب قهرمان: دندان پزشکی دکتر وکیلی (سالمی – وکیلی) ۳۵میلیون ریال

تیم سوم: اتولنت گنبد (فرخی-توکلی) ۲۵ میلیون ریال

تیم چهارم: اوج رامسر (پورعسگری-سلاق) ۱۵ میلیون ریال

همچنین تیم های سامانه هواداری ۳۰۳۰، بهنوش ایران، شیرینی پاسارگاد بندر ترکمن و هتل کانیار یک مشترکا به مقام پنجم رسیدند. (هر تیم به جایزه هفت میلیون و پانصد هزار ریالی دست یافت)

دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال ۹۷ از ۱۰ تا ۱۲ اردیبهشت ماه به میزبانی شهر آق قلا در استان گلستان برگزار می شود.

 

منبع : فدراسیون والیبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید