استاندار گلستان : با شهرداری گنبد نهایی شده که حمایت و مدیریت تیم را بر عهده بگیرد

سیدمناف هاشمیاستاندار گلستان از آغاز به کار تیم فوتبال گلستان در لیگ دسته دوم برای سال جاری خبر داد و گفت: برای جذب حامی مالی با سه گروه اقتصادی مذاکره کرده‌ام.

سیدمناف هاشمی شامگاه پنجشنبه در حاشیه مراسم افتتاح سومین دوره المپیاد ورزشی گلستان در گفت‌وگو با خبرنگاران استان اظهار کرد: المپیاد ورزشی یکی از راهکارهای استعدادیابی ورزش است و حضور چهار هزار نفر در این المپیاد می‌تواند آینده خوبی را برای ورزش استان گلستان ترسیم کند.

وی ادامه داد: در دستور کار ما وجود دارد که زیرساخت‌های ورزش استان را توسعه دهیم و اعتبارات خوبی از محل اعتبارات استانی و ملی پیش‌بینی شده و بین ۳۵ تا ۴۰ پروژه ورزشی را تا پایان سال تکمیل خواهیم کرد.

استاندار گلستان تصریح کرد: ۶ برنامه مسابقات بزرگ ورزشی در استان برگزار خواهد شد که در این مورد با فدراسیون‌ها هماهنگی خوبی را انجام خواهیم داد تا اتفاقات خوبی در این عرصه در استان رخ دهد.

هاشمی گفت: کسانی که امروز در حوزه ورزش هزینه کنند هماهنگی با سازمان مالیاتی انجام شده تا این افراد و افرادی که در حوزه صنعت، معدن و تجارت به عنوان حامی مالی ورزش فعالیت کنند شامل معافیت مالیاتی شوند.

وی در خصوص جای خالی تیم فوتبال در لیگ‌های فوتبال در استان گلستان تصریح کرد: برای سه رشته ورزشی استان به مدیرکل ورزش و جوانان قول دادم که با کمک همدیگر اتفاقات خوبی را رقم بزنیم که والیبال، بسکتبال و فوتبال بود.

استاندار گلستان گفت: درباره والیبال با شهرداری گنبدکاووس نهایی شده که حمایت و مدیریت تیم را بر عهده بگیرد و ما هم در این زمینه کمک خواهیم کرد که والیبال گنبدکاووس به طور قطع برای سال جاری مشکلی نخواهند داشت.

هاشمی ادامه داد: برای بسکتبال گرگان نیز با شهردار گرگان صحبت کردم و سنوات گذشته ۷۰۰ میلیون تومان به این تیم اختصاص داده می‌شد که برای سال جاری نزدیک به سه میلیارد تومان در بودجه دیده شد و خودم هم همین مبلغ را پیشنهاد دادم و در جلسه‌ای که با اعضای شورای اسلامی شهر گرگان داشتم این موضوع را نهایی کردیم.

وی اضافه کرد: فوتبال از رشته‌های پرطرفداری است که حامیان مالی در استان به دلیل هزینه‌های بالا تمایل به حضور در عرصه را ندارند که من با سه گروه اقتصادی صحبت کردم و امیدوارم پیشنهاد خوبی که از بین اسن گروه‌ها وجود دارد به عنوان حامی مالی فوتبال استان در نظر بگیریم.

استاندار گلستان تاکید کرد: احتمالا بتوانیم یک تیم دسته دوم را در استان گلستان در سال جاری داشته باشیم که هم تعهد و هم خبر بسیار خوبی برای مردم استان گلستان است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …