نفرات برتر رقابتهای تیراندازی جایزه بزرگ استان گلستان مشخص شدند

با پایان یافتن رقابتهای تیراندازی با تفنگ بادی “جایزه بزرگ استان گلستان”، نفرات برتر این دوره معرفی شدند.
مسوول برگزاری این رقابتها روز شنبه گفت: این رقابتها روز گذشته با حضور ‪ ۴۰۰‬تیرانداز از سراسر استان در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی گرگان برگزار شد.
“علیرضا یزدی زاده” در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابتها در دو بخش مقدماتی و نهائی برگزار شد که در ابتدا ‪ ۴۰۰‬ورزشکار با هم به رقابت پرداختند که از این تعداد، ‪ ۳۸‬نفر به مرحله نهائی راه یافتند.

وی تصریح کرد: از بین این افرد، “سیدرضا کریم پور”، “سیدعظیم حسینی” و “محمدرضا مقدم” به ترتیب با کسب ‪ ۶۱ ، ۶۵‬و ‪ ۶۰‬امتیاز در مکانهای اول تا سوم قرار گرفتند.
وی ادامه داد: این دوره از رقابتها از سوی شرکت مبارزان استان و با همکاری شرکت زمزم گلستان برگزار شد که به نفرات اول تا سوم در پایان علاوه بر حکم قهرمانی به ترتیب مبالغ ‪ ۱۰ ، ۱۵‬و ‪ ۵‬میلیون ریال جوایز نقدی اهداء شد.
همچنین به نفرات راه یافته به دور نهائی این رقابتها (چهارم تا سی و هشتم) هر یک پلاک طلا به رسم یادبود اهداء شد.
یزدی زاده یادآور شد: این رقابتها در قسمت تفنگ بادی نمره چهار و نیم معمولی برگزار شد و تصمیم گرفته شده است که در آینده رقابتهای تیراندازی در قسمت تراپ را برگزار نمائیم.
این دوره از رقابتها برای اولین بار با جوایز بزرگ برگزار شد وهر شرکت- کننده مبلغ ‪ ۵۰‬هزار ریال ورودی پرداخت کرده بود.

برچسب‌ها: ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …