با انگیزه فوق‌العاده بالایی به سیرجان رفتیم ولی اصلا فکر نمی‌کردیم که بتوانیم گل‌گهر را شکست دهیم. تعداد بازیکنان تیم والیبال استقلال گنبد بعد از اضافه شدن دو بازیکن تیم نوجوانان، به ۹ نفر رسید. آنها که شنیده بودند قسط دوم حقوقشان به زودی پرداخت می‌شود با روحیه بالایی به مصاف گل‌گهر سیرجان رفتند.

بای محمد دوجی سرمربی این تیم می‌گوید: برنامه ما برای بازی مقابل گل‌گهر زدن سرویس و فشار آوردن روی دریافت اول این تیم بود.

خوشبختانه در این دیدار روح‌ا.. کولیوند به جای رامین بابایی بازی کرد و همین موضوع به دفاع ما فرصت داد تا مؤثرتر باشد. سرویس‌های خوبی به زمین گل‌گهر زدیم و با زخمی کردن اسپک‌های آنها از توپ‌های برگشتی، بهترین استفاده را بردیم.

سرمربی استقلال گنبد ادامه داد: تیم ما خیلی دیر به سیرجان رسید به همین خاطر از مسئولان برگزاری مسابقات خواستیم تا بازی با یک ساعت تأخیر انجام شود اما متأسفانه همه مسئولان موافقت کردند به جز خلیل آزمون. همین موضوع هم باعث بالاتر رفتن انگیزه بازیکنان، برای غلبه بر گل‌گهر شد. آزمون از ست پنجم ترکیب بدی برای تیمش چید. او مهدی مهدوی را از منطقه ۴ بازی گرفت که من تا به حال چنین چیزی ندیده بودم.

خلیل آزمون پس از پیروزی در زادگاهش که در دور رفت مسابقات روی داد این بار در خانه مقابل همشهری‌های خود تن به شکست سه بر دو داد تا تیم استقلال در غیاب سه تن از ستاره‌های خود هم تیم برتر میدان باشد. این پیروزی دو شکست تلخ هفته‌های قبل در گنبد را جبران کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید