نورقلی نیازی : روزگاری گنبد بیش از پنج بازیکن همزمان در تیم ملی والیبال داشت

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس از فعالیت ۲۵ کانون والیبال در این شهرستان برای رشد و پرورش والیبالیست‌های جوان و نوجوان خبر داد.

نورقلی نیازی امروز در گنبدکاووس با اشاره به اینکه رسول اکرم (ص) بر این نکته تاکید کرده‌اند که اگر کسی از مخلوق سپاسگزاری نکند شاکر و سپاسگزار خداوند هم نخواهد بود، اظهار کرد: گنبدکاووس سال‌هاست در عرصه والیبال در ایران اسلامی و حتی در دنیا نامی برای خود دست و پا کرده و به لطف نخبگان بزرگی که باید از آنها تشکر کرد توانسته به خوبی در والیبال بدرخشد.

وی با بیان اینکه اگر امروز والیبال در گنبدکاووس زنده و پویاست به دلیل آن است که هنوز برخی دلسوزان و پیشکسوتان این رشته در گنبدکاووس پای کار هستند، افزود: همه با به دلیل باور داشتن توانمندی والیبال گنبدکاووس می‌دانیم که روزهای پرفروغی دوباره در انتظار والیبال گنبدکاووس است.

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه روزگاری ما نه فقط یک بازیکن، بلکه بیش از پنج بازیکن در تیم ملی والیبال داشتیم، خاطرنشان کرد: امروز همه باید دست به دست هم بدهیم و با حضور «ست‌کوویچ» در گنبدکاووس تلاش کنیم تا والیبال گنبدکاووس را به همان روزها برگردانیم.

نیازی با اشاره به اینکه گنبدکاووس مهد والیبال ایران اسلامی است، ادامه داد: داورزنی رئیس وقت فدراسیون والیبال و معاون فعلی وزیر ورزش و جوانان در یکی از مجامع فدراسیون به مدیران هیئت‌های والیبال همه استان‌های کشور گفت بروید والیبال را از گنبدکاووس یاد بگیرید.

وی با بیان اینکه با صراحت و اطمینان اعلام می‌کنم که اگر این روند استعدادیابی و پرورش نخبگان ادامه پیدا کند ظرف سه تا پنج سال آینده بازیکنان فراوانی را به تیم ملی تقدیم خواهیم کرد، گفت: در این مسیر نیازمند همکاری همه ظرفیت‌های شهرستان اعم از رسانه‌ها، مدیران، ورزشکاران و پیشکسوتان و مربیان والیبال هستیم.

نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان گنبدکاووس از فعالیت بیش از ۲۵ کانون والیبال در سطح شهرستان گنبدکاووس خبر داد و اضافه کرد: در هیچ شهری در کشور شما نمی‌توانید حضور ۲۵ کانون والیبال را پیدا کنید که به صورت پیوسته مشغول پرورش نیروهای نوجوان و جوان در رشته والیبال باشند.

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …