ست کوویچ : من اینجا هستم چون به والیبال گنبد و موفقیت‎های آینده آن باور و ایمان دارم

ست کوویچمربی سابق تیم ملی والیبال ایران با اشاره به اینکه گنبدکاووس می‌تواند پرورش دهنده بازیکن بسیاری در سطح تیم ملی باشد، گفت: باید تلاش کنیم تا با کمک هم صدها فرهاد قائمی بسازیم.

یوتسا ست کوویچ امروز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه با اطلاعات و تحقیق کامل شهر گنبدکاووس را برای کار استعدادیابی انتخاب کرده‌ام، اظهار کرد: من باور دارم که می‌توانم در گنبدکاووس اقدامات بزرگ و مهمی را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه مردم گنبدکاووس مردمانی خونگرم، والیبال دوست و پرشور هستند، افزود: اگر مردم به ما کمک کنند می‌توانیم با استعدادیابی در این شهرستان و پرورش این استعدادها روزهای خوبی را برای والیبال گنبدکاووس و ایران رقم بزنیم.

مربی سابق تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر اینکه قرارداد من با باشگاه ورزشی هاوش دو ساله است، خاطرنشان کرد: ما کار استعدادیابی را در این باشگاه و با کمک همه کانون‌های والیبال گنبدکاووس بعد از عید باستانی ایرانی‌ها در فروردین ماه آغاز خواهیم کرد.

ست کوویچ با تاکید بر اینکه برنامه‌های من برای پیشرفت والیبال گنبدکاووس و استعدادیابی کاملا مشخص است، ادامه داد: ما باید با همکاری همه ظرفیت‌های موجود در گنبدکاووس پله به پله جلوتر برویم و با بازیکنان جوان و نوجوان این شهر مراحل ترقی را به سرعت طی کنیم.

وی با اشاره به اینکه گنبدکاووس باید به جایگاه واقعی خود در والیبال ایران و دنیا برسد، گفت: گنبدکاووس با این همه منابع طلایی بازیکن که از سنین کودی والیبال را باعشق بازی می‌کنند می‌تواند بازیکنان بسیاری در تیم ملی داشته باشد و قطعا یکی از وظایف ما این است که صدها فرهاد قائمی در گنبدکاووس بسازیم.

مربی سابق تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه برای هر شخص و مربی افتخار است که در گنبدکاووس و در کنار والیبالیست‌های جوان این شهر کار کند، اضافه کرد: من دستیاران خوبی همچون بای محمد دوجی و شاگردان بزرگ دیگری نیز از گنبدکاووس در طی سالهای مختلف داشته‌ام که همه آنان را صمیمانه دوست دارم.

در سخنان پایانی خود در این گفت‌و‌گو با بیانی احساسی و عمیق تاکید کرد: همه مردم گنبدکاووس و علاقه‌مندان به والیبال در ایران بدانند من امروز اینجا هستم چون به والیبال گنبدکاووس و موفقیت‎های آینده آن باور و ایمان دارم.

برچسب‌ها: , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …