جلیل ایمری + رضا خانیبازیکن مربی تیم روانکارهای گلستان گفت: با روحیه بالایی که تیم دارد در پی کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر والیبال نشسته کشور هستیم.

جلیل ایمری که در غیاب سرمربی تیم روانکارهای گلستان، هدایت این تیم را برعهده دارد، عصر جمعه پس بازی با تیم پالایش نفت آبادان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با برد قاطع در مقابل حریف آبادانی، کسب رتبه سوم جدول رده بندی لیگ برتر برایمان مسجل شد.


وی افزود: اکنون با روحیه ای مضاعف در مقابل تیم های ارومیه و تبریز در هفته پایانی لیگ برتر حاضر می شویم و می خواهیم برای دستیابی به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر والیبال نشسته، حضوری با برنامه و مقتدرانه داشته باشیم.
ایمری با اشاره به وضعیت تیم روانکارهای گلستان افزود: باید از اسپانسر و مسئولانی که برای رفع دغدغه های بازیکنان و کادر فنی تیم تلاش کردند، تشکر و قدردانی نمود.
وی در ادامه گفت: مجموعه روانکارهای گلستان که اسپانسری این تیم را برعهده دارد، برای فصل آینده قول های مساعدی داده اند تا تیم با تمرکز بالاتری برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر ظاهر شود.
بازیکن مربی تیم روانکارهای گلستان درخصوص مسائل فنی بازی با پالایش نفت آبادان هم گفت: امروز بازی تماشایی را به نمایش گذاشتیم هرچند بازی سختی را مقابل تیم مطرح آبادان که چند دوره نایب قهرمانی را در کارنامه خود دارد، پشت سر گذاشتیم ولی این برد به بالا رفتن روحیه تیم بسیار کمک کرد.
بازیکن مربی تیم صنعت نفت آبادان هم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: تیم ما تمرکز لازم و همیشگی خود را نداشت و نتوانست از موقعیت های بازی استفاده کند.
رضا خانی افزود: تیم روانکارهای گلستان دقیق و حساب شده به بازی پرداخت و توانست با نمایش یک بازی خوب، به برتری برسد.
وی در ادامه افزود: اکنون و با قبول شکست امروز، در جایگاه پنجم جدول قرار داریم ولی امیدواریم با کسب پیروزی در بازی های هفته پایانی بتوانیم این رتبه را بهبود ببخشیم.
خانی همچنین گفت: تیم پالایش نفت آبادان نسبت به بضاعتی که داشته ، رتبه مناسبی در جدول کسب کرده و همه دست اندرکاران این تیم برای کمک به کادر فنی و بازیکنان، تمام تلاش خود را کردند.
به گزارش ایرنا، تیم والیبال نشسته روانکارهای گلستان، عصر جمعه و در هفته سوم از دور برگشت این رقابت ها در خانه خود در سالن شهدای چای بویین گنبدکاووس، مقابل تیم پالایش نفت آبادان صف آرایی کرد و با نتیجه سه بر صفر، میهمان خود را شکست داد.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا
خبرنگار: علی اصغر قزل سفلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید