علی انصاری + جلیل ایمریسرمربی تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان پس از باخت سه بر صفر مقابل روانکارهای گلستان گفت: امتیاز گرفتن در گنبدکاووس به عنوان مهد والیبال ایران، سخت است.

علی انصاری عصر پنجشنبه پس از باخت تیمش در مقابل روانکارهای گلستان در هفته سوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در بازی امروز تلاش کردیم نتیجه کسب کنیم ولی همه می دانند گنبد مهد والیبال ایران است و طبعا امتیاز گرفتن در مقابل تیم این شهر سخت است.


وی درخصوص کیفیت بازی تیم ذوب آهن افزود: این تیم از بازیکنان بومی و کم تجربه تشکیل شده است و ذوب آهن اصفهان این لیگ را بدون خرید بازیکن سپری کرد که همین موضوع باعث شده بازی های این تیم از کیفیت چندان بالایی برخوردار نباشد.
سرمربی تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه توانایی تیم ما در همین حد بود ، افزود: از روند بازی بازیکنانم تنها در گیم سوم رضایت دارم و در گیم های اول و دوم آنگونه که می بایست به نکات فنی توجه نکردند.
انصاری یادآور شد: هم اکنون در رتبه هفتم جدول رده بندی قرار داریم که البته شایسته این تیم اصفهانی نیست ولی برای بهبود شرایط خود با جذب چند بازیکن با تجربه و حرفه ای، برنامه داریم.
جلیل ایمری بازیکن مربی تیم روانکارهای گلستان که در نبود سرمربی، هدایت این تیم را بر عهده داشت نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: امروز روز خوب والیبال گنبد بود و با هماهنگی خود توانستیم تیم ذوب آهن که چندین قهرمانی باشگاه های ایران و دو دوره قهرمانی آسیا را در کارنامه خود دارد، با قاطعیت شکست دهیم.
ایمری با اشاره به وضعیت تیم گنبد تصریح کرد: با برد مقابل ذوب آهن اصفهان، حضور در جایگاه سوم جدول رده بندی برای ما تثبیت شد ولی در نظر داریم با برد در دیدار مهم فردا مقابل صنعت نفت آبادان و بازی های خارج از خانه ای که از این پس آغاز می شود، به رده دوم جدول رده بندی دست پیدا کنیم.
بازیکن مربی تیم روانکارهای گلستان خاطرنشان کرد: تیم روانکارهای گلستان از نظر روحی در شرایط مطلوبی قرار دارد و با حمایت های مسئولان، تیم گنبد این پتانسیل را دارد تا همیشه موفق و به عنوان یک مدعی تمام عیار در تمام میدان ها ظاهر شود.
به گزراش ایرنا، تیم روانکارهای گلستان در دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان از سری مسابقات هفته سوم دور برگشت لیگ برتر والیبال نشسته کشور توانست عصر روز پنجشنبه با نتیجه ۳ بر صفر تیم ذوب آهن اصفهان را را شکست بدرقه کند.

 

منبع : خبرگزاری ایرنا
خبرنگار : علی اصغر قزل سفلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید