قائمی : دویدن در ساختمان دادگستری برای نقد کردن چک در شان بازیکن گنبدی نیست

فرهاد قائمیفرهاد قائمی ملی‌پوش والیبال گنبدگاووس گفت: شان بازیکنان بومی این نیست که در پله‌های دادگستری به دنبال مامور باشند تا بتوانند چکشان را نقد کنند.

فرهاد قائمی ملی پوش گلستانی تیم ملی والیبال پس از شکست تیم والیبال هاوش گنبدکاووس برابر بانک سرمایه تهران و باز ماندن از صعود به مرحله نیمه نهایی در انتقاد به مسوولان این شهرستان اظهار کرد: امیدوارم مسوولان ارزش کار این بازیکنان را بدانند.

وی ادامه داد: مسوولان فقط وعده و وعید ندهند و اینگونه نباشد که فقط در زمان رای گیری همه چیز عالی و به به و چه چه است و بعد از آن هیچ خبری نمی‌شود.

ملی‌پوش والیبال گنبدگاووس خاطرنشان کرد: با ماشاالله و انشاالله هیچ وقت اتفاقی برای والیبال گنبدکاووس نمی‌افتد و به واقع حق این تماشاگران نیست که اینگونه با آنها رفتار شود.

قائمی خطاب به مسوولان گفت: حق بازیکنان بومی نیست که اینگونه با آنها رفتار شود، کمی به خودتان بیایید و خجالت بکشید و به خدا اینگونه رفتارها زشت است.

وی اضافه کرد: هر کسی می‌آید و وعده و وعید می‌دهد و می‌رود و بازیکن بعد از بازی‌ها باید دو سال بدود تا حق و حقوقش را بگیرد.

ملی پوش والیبال گنبدگاووس تصریح کرد: بازیکن باید به فکر بهتر بازی کردنش باشد نه اینکه در پله‌های دادگستری به دنبال مامور باشد تا بیاید و چکش را نقد کند.

قائمی تاکید کرد: اینکار را نکنید، به خدا آبروی گنبدکاووس رفت.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …