دومین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی مردان باشگاه های ایران که از اواخر تیرماه امسال آغاز شده بود این هفته با قهرمانی میکامال در حالی به کار خود پایان داد که این قهرمانی مانند دوره قبل به نام دو گلستانی رقم خورد. تیم «رحمان رئوفی» و «بهمن سالمی» بهترین زوج والیبال ساحلی ایران که سال گذشته اوج رامسر را به قهرمانی اولین دوره لیگ برتر والیبال ساحلی کشورمان رسانده بودند این بار در ایامی که درگیر با آماده سازی جهت حضور در تور جهانی کیش بودند، توانستند با حفظ قهرمانی دوره قبل، ضمن دفاع از این عنوان باارزش، دومین جام قهرمانی را به خود اختصاص داده و به نام میکامال ثبت کنند. از نکات قابل توجه در این دوره از رقابت های لیگ برتر والیبال ساحلی ایران، حضور پنج ساحلی کار گلستانی در ترکیب سه تیمی بود که با مجموع شش ورزشکار بر روی سکوهای اول تا سوم ایستادند تا ثابت کنند قدرت والیبال ساحلی ایران همچنان در دست گلستانی هاست.

قهرمانی با پاداش ۲۰ میلیونی

تیم میکامال «رحمان رئوفی» و «بهمن سالمی» در آخرین دیدار مرحله نهایی لیگ برتر ساحلی کشور موفق به شکست هتل کانیار علی آباد شد که «آق محمد سلاق» و «حامد میرزاعلی» ساحلی کاران اهل آق قلا و اعضای تیم ملی ب ایران را در اختیار داشت. میکامال با شکست دو بر صفر حریف با امتیازهای ۲۱ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ به ششمین برد متوالی دست یافت و با ۱۲ امتیاز قهرمانی لیگ برتر شد. همچنین تیم‌های اوج رامسر با ترکیب «عباس پورعسگری» (از مازندران) و «بهمن قلی‌پوری» (از گلستان) و شهرداری منطقه ۲۲ تهران به مصاف هم رفتند و اوجی ها با شکست دو بر صفر حریف خود عنوان سومی لیگ برتر را به خود اختصاص دادند. به تیم های اول تا چهارم این دوره از مسابقات، به ترتیب پاداش ۲۰، ۱۵، ۱۰ و ۵ میلیون تومانی اهدا شد.

در دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه های برتر ایران ۱۰ تیم در دو گروه به مدت ۱۰ هفته به صورت رفت و برگشت با یکدیگر رقابت کردند که تیم های میکامال و هتل کانیار علی آباد در پایان مرحله مقدماتی صدرنشین گروه های اول و دوم شدند و به همراه تیم های دوم (شهرداری منطقه ۲۲ تهران و اوج رامسر) به مرحله نهایی صعود کردند.

 

منبع : نشریه گلشن مهر

خبرنگار : رقیه مسلمی پور

مورخه : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید