استقلال گنبد – اتکا تهران ، کمبود بازیکن و تماشاگر

روز گذشته تیم والیبال استقلال گنبد میزبان تیم اتکا تهران در هفته هجدهم لیگ برتر بود. این مسابقه که در سالن المپیک برگزار شد در نهایت تیم استقلال گنبد در گیم پنجم نتیجه را به تیم جوان تهرانی واگزار کرد.غایبان تیم استقلال همچنان در اردوی تیم حضور ندارند و تیم گنبدی مانند دو بازی قبل با کمبود بازیکن مواجه بود ، با اضافه شدن ادریس دانشفر تعداد بازیکنان به ۸ نفر می رسید.

البته یک بازیکن دیگر نیز به نام نادر یلمه به تازگی به لیست بازیکنان تیم استقلال گنبد اضافه شده است ، این بازیکن نوجوان چندی پیش با تیم امید استقلال در مسابقات لیگ دسته یک کشور به عنوان پاسور بازی کرده بود. با حضور “نادر یلمه” که در بازی دیروز از او استفاده نشد ، تعداد بازیکنان گنبد به ۹ نفر می رسید.

از سوی دیگر تعداد تماشاگران حاضر در سالن به ۱۰۰۰ نفر نرسید و تیم استقلال از امتیاز تماشاگر هم بی بهره بود. هر چند آن عده از تماشاگران بسیار عالی عمل کردند و در تمام گیمهای بازی تیم گنبد را تشویق می کردند ، اما بازیکنان استقلال خیلی بی انگیزه شده بودند و غیبت چند بازیکن تیم بروی آنها تاثیر منفی گذاشته بود همچنین بازیکنان گنبدی خود را ناتوان در نتیجه گیری می دانستند.

افزایش قیمت بلیت از ۷۰۰ به ۱۲۰۰ تومان شاید یکی از دلایل کاهش تماشاگر در سالن المپیک باشد. همچنین نتایج ضعیف استقلال در چند بازی اخیر دلیل دیگری می تواند باشد تا تماشاگر به جای حضور در سالن ، از طریق گیرنده های تلویزیونی مسابقه را تماشا کند.

بازیکنان استقلال واقعا بی انگیزه نشان دادند و گیم های سوم و چهارم را که با تلاش بسیار نتیجه گرفتند ، فقط به خاطر آن عده از تماشاگران حاضر در سالن بود که با وجود باخت در گیم های اول و دوم همچنان تیم استقلال را تشویق می کردند. همین تماشاگران بعد از پایان مسابقه هر دو تیم را تشویق کردند و بازیکنان تیم اتکا نیز در جواب آنها ، به سوی تماشاگران فهیم گنبدی دست تکان دادند.

تماشاگران گنبدی نشان دادند که با باخت مشکلی ندارند بلکه با تیم های حاشیه ساز مثل برق تهران مشکل دارند و نمایش بعد از مسابقه دیروز نشان دادند که بازی برد و باخت دارد.

البته تماشاگران گنبدی از این وضعیت تیمشان راضی نیستند و با توجه به شرایط موجود فقط امیدوارند که لیگ برتر را هر چه زودتر به اتمام برسانند.

 

نگارنده : احمد فضلی

برچسب‌ها: , , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …