ناظر مسابقه تیم برق تهران در گنبد برخلاف واقعیت همه را مقصر می داند

گزارش‌ درگیرى‌ها در دیدار تیم‌هاى‌ برق‌ تهران‌ و استقلال‌ گنبد، روز گذشته‌ به‌ کمیته‌ انضباطى‌ فدراسیون‌ والیبال‌ ارائه‌ شد.
محمود کشفی، ناظر این‌ دیدار گفت: از داوران‌ این‌ دیدار خواسته‌ام‌ که‌ گزارش‌ خود را ارائه‌ داده‌ تا کمیته‌ انضباطى‌ هر چه‌ زودتر براى‌ بررسى‌ مشکلات‌ ایجاد شده‌ تصمیم‌گیرى‌ کنند. وى‌ مى‌گوید: همه‌ در درگیرى‌ها مقصر بودند، تماشاگران، داوران، بازیکنان‌ تیم‌ها و… همه‌ به‌ فکر پیروزى‌ بودند و هیچ‌ کس‌ گذشت‌ نمى‌کرد.
انتقاد ورزشی :

ناظر بازی یکی از مهمترین مسئولیتهایی است که در یک مسابقه انجام می گیرد و در آن ناظر وظیفه دارد تا بر تمام مسابقه نظارت داشته باشد. در حالی که آقای کشفی در صحبت های قبلی خود به عدم مشاهده حرکات زشت بازیکن برق تهران به سوی تماشاگران گنبدی ، اشاره داشت و دو هزار تماشاگر حاضر در سالن که شاهد آن صحنه ها بودند انگار چیزی را ندیده اند.
آقای محمود کشفی ناظر مسابقه برق در گنبد یکی از با تجربه های فدراسیون والیبال می باشد و ایشان حق ندارند اینگونه مقصر اتفاقات افتاده در سالن المپیک گنبد را به هر دو تیم ربط دهد.
بازیکن برق تهران وقتی به زمین و زمان در سالن المیپک بی احترامی کرد ، ناظر مسابقه کجا بودند. آیا آنها را هم انکار کرده است یا مقصر آن حرکات زشت را هم تماشاگر گنبدی می داند. اگر تماشاگران گنبدی خدایی نکرده بخاطر حرکات زشت بازیکن برق به سوی تماشاگران به داخل زمین می آمدند ، آنوقت ناظر مسابقه چگونه برداشت می کرد.
اگر قرار باشد هر بازیکنی در مسابقه با حرکات زشت به سوی تماشاگران ، تماشاگر را تحریک کند و مسابقه را از حالت طبیعی خارج کند دیگر از آن امنیت مسابقات اثری نخواهد ماند. با این وضعیت میدان والیبال به میدان جنگ اعصاب تبدیل خواهد شد. از فدراسیون والیبال انتظار می رود با عدالت رفتار کند.

 

احمد فضلی

برچسب‌ها: , , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …