در مورد حواشی مسابقه گنبد، فدراسیون والیبال تصمیم می‌گیرد

رئیس کمیته مسابقات فدراسیون والیبال که به عنوان ناظر و نماینده فدراسیون بر بازی تیم‌های استقلال گنبد و برق تهران نظارت می‌کرد، اظهار داشت: مسایلی که در این دیدار به وقوع پیوست را مکتوب کرده و به فدراسیون ارائه داده‌ام. طی روزهای آتی فدراسیون در این خصوص تصمیم گیری می‌کند.

محمود کشفی، به گروه والیبال خبرگزاری ورزش ایران؛ گفت: داور هم در این مسابقه اشتباهاتی داشت که از دید ما پنهان نماند. دو تیم استقلال و برق نیز مشکلاتی ایجاد کردند که همه موارد در گزارش یاد شده، مکتوب شده است.
وی ادامه داد: تا زمانی که پول و مسایل مالی در میان باشد، برد و باخت برای تیم‌ها از همه چیز مهم‌تر جلوه می‌کند و بازیکنان برای فرار از شکست مرتکب اعمال ناپسندی می‌شوند.
کشفی در خصوص حرکت زشت بازیکن تیم برق مقابل تماشاچیان گنبدی تصریح کرد: گویا این مورد پس از گیم سوم به وقوع پیوست و من آنرا ندیدم، اما داور مسابقه شاهد این حرکت بوده و به من گزارش داده است. در هر صورت همه موارد را به فدراسیون انتقال داده ایم و منتظر تصمیم آنها هستیم.
وی همچنین در مورد انتخاب داور سوم به عنوان سرداور مسابقه مذکور، گفت: با بیماری شاهمیری (سرداور بازی) و عدم همراهی او، چون داور دوم بومی (گرگانی) بود، لذا تنها راهکار ما جایگزینی داور سوم به عنوان سرداور بود و چاره‌ای جز این نداشتیم.

برچسب‌ها: , , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …