کورس هفته اول از مسابقات فصل بهاره شهرستان گنبد هفته پیش برگزار شد. اسب ها در ۶ دور با هم به رقابت پرداختند و نفرات برتر به جوایز خود رسیدند. اما در دور چهارم که حرف و حدیث های زیادی داشت ، حضور اسب پر توان “بای بای بن” بود که در فصل گذشته (کورس پاییزه گنبد) در تمام هفته ها در جای نخست قرار گرفته بود. در هفته گذشته “بای بای بن” این اسب خارجی با سوارکار خود آقای عبدالرحیم آرمیده بر خلاف انتظار ها در جای دوم قرار گرفت و “ماکسیمم ریسک” با سوارکاری عبدالاسحاق کم اول شد.

صحبت هایی که در مورد دور چهارم می شد مبنی بر این بود که “بای بای بن” توسط سوارکار خود به طور برنامه ریزی شده از اول شدن باز مانده است و توانایی این اسب خارجی بالاتر از اسب های رقیبش در دور چهارم بوده است.
برخلاف صحبتهای شده چند تن از کارشناسان این رشته ورزشی در مورد این موضوع اینگونه متذکر شدند:

سوارکار اسب “بای بای بن” هیچ گونه کشیدن اسب انجام نداده و دلیل بازماندن “بای بای بن” از مکان اولی ، مشکل فنی اسب بوده است. این کارشناس در ادامه افزود : صحبت های انجام شده بیشتر توسط اشخاص سودجو صورت گرفته است و در صحت رقابت هیچ شکی نیست.
مربیان این رشته ، وضعیت اسب “بای بای بن” را در سیر نزولی پیش بینی می کنند و مشکل فنی این اسب توانمند را تایید کرده اند و احتمال دارد در ادامه این فصل از مسابقات شرکت نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید