قاسمعلی برزمینی : غفاری در زمان بستری بیمارستان هم پیگیر ورزش گنبد بودند

قاسمعلی برزمینیمعاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به افتخارات ورزش گنبدکاووس در رشته‌های مختلف، گفت: ورزش گنبدکاووس منحصر به سوارکاری و والیبال نیست.

قاسمعلی برزمینی بعد از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس که در سالن جلسات این اداره برگزار شد با اشاره به اینکه مدیرکل ورزش و جوانان گنبدکاووس به علت ماموریت کاری در این جلسه حضور ندارند، اظهار کرد: ایشان ضمن تقدیر از مدیر سابق ورزش شهرستان گنبدکاووس خواستار همکاری همه ظرفیت‌های ورزشی این شهرستان با مدیر جدید هستند.

وی با تقدیر از تلاش‌های ۲۳ ساله ابراهیم غفاری در مسند ریاست اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس، افزود: ورزش شهرستان گنبدکاووس از جایگاه بسیار خوبی در سطح کشور برخوردار است که علت آن این است که استعدادهای بسیار خوبی در رشته‌های مختلف از جمله فوتبال، والیبال و سوارکاری در گنبدکاووس رشد یافته‌اند.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان با بیان اینکه در گذشته نیز گنبدکاووس در رشته‌های مختلف ورزشی ملی‌پوشان زیادی داشته است، خاطرنشان کرد: گنبدکاووس در همه بخش‌های ورزش قهرمانی، ورزش همگانی، بانوان و جوانان موفقیت‌های زیادی را به دست آورده که این موفقیت‌ها با تلاش و پیگیری مدیریت ورزش شهرستان محقق شده است.

برزمینی با تاکید بر اینکه قبل از انقلاب تنها یک سالن ورزشی در گنبدکاووس موجود بوده است، ادامه داد: اما امروز شاهد هستیم که ۲۲ سالنِ افتتاح شده و بالغ بر ۱۲ سالن نیمه‌کاره در این شهرستان وجود دارد که بخش عمده این توسعه به دلیل تلاش‌های ابراهیم غفاری بوده است.

وی با اشاره به اینکه منابع مالی دولتی جوابگوی حجم سنگین هزینه‌های ورزش نیست، تصریح کرد: آن شهری در ورزش موفق می‌شود که مدیر ورزش آن شهر سرمایه‌گذار و حامی مالی خصوصی را جذب کند که گنبدکاووس از جمله این شهرها بوده است.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان با بیان اینکه در گنبدکاووس ۴۶ هیئت ورزشی داریم، افزود: نباید ورزش گنبدکاووس را در دو رشته والیبال و سوارکاری خلاصه کنیم زیرا ورزش این شهرستان در بسیاری از رشته‌ها از جمله رشته‌های رزمی، فوتبال، کشتی و بدمینتون نیز گنبدکاووس بسیار فعال و نیازمند کمک و توجه است.

برزمینی با اشاره به الزام قانونی ادارات ورزش و جوانان برای واگذاری سالن‌های ورزشی به بخش خصوصی، تاکید کرد: در شهرستان گنبدکاووس نیز این اتفاق رخ داده است که از این محل یعنی اجاره این سالن‌ها به بخش خصوصی ۱۲۰ میلیون تومان درآمد برای اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس کسب شده است.

وی با تاکید بر اینکه ابراهیم غفاری از مدیران با تجربه و کاربلد استان گلستان هستند، ادامه داد: ایشان حتی در همان زمانی که بیمار شده و در بیمارستان بستری بودند نیز پیگیر ورزش شهرستان بوده و بارها با تماس و گفت‌وگو با مدیران استانی و کشوری پیگیر حقوق ورزش شهرستان بودند.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به اینکه با مشورت مدیرکل با مسوولان شهرستان تصمیم بر آن شد که محمد علی رحیمیان که یکی از مدیران باسابقه استان است به عنوان مدیر جدید اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس معرفی شود، تصریح کرد: ایشان معاون ورزش استان قزوین، معاون ورزش استان گلستان و رئیس ورزش و جوانان شهرستان‌های دامغان، گرمسار و شاهرود بوده‌اند.

برزمینی با بیان اینکه درخواست من از مدیر سابق ورزش و جوانان و همه پیشکسوتان ورزش گنبدکاووس حمایت از مدیر جدید است، اضافه کرد: انتظار ما از مدیر جدید ورزش و شهرستان توجه به همه بخش‌های قهرمانی و همگانی و به ویژه بخش جوانان و بانوان است.

وی بر لزوم پیگیری جدی مصوبات ستاد سازماندهی امور جوانان در شهرستان گنبدکاووس توسط مدیر جدید اداره ورزش و جوانان تاکید کرد و گفت: همه باید تلاش کنیم که مشکلات جوانان عزیز را در حوزه‌های مختلف با همدلی و همکاری هم مرتفع کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوحی از سوی بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان از تلاش‌های بیش از دو دهه‌ای ابراهیم غفاری در مسند ریاست اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس تقدیر و با اعطای حکمی محمدعلی رحیمیان به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب‌ها: , , ,
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبدالحی نوبری
اخبار
مربی گنبدی اولین لژیونر سپک تاکرا در ترکیه فعالیتش را شروع کرد

عبدالحی نوبری نامی آشنا در سپک تاکرای ایران جزو اولین ورزشکاران این رشته ورزشی در کشور که با لباس تیم ملی افتخارات متعددی را در کارنامه ورزشی خود دارد این بار در جایگاه مربی گری افتخاری دیگر رقم می زند. به گزارش سایت گنبداسپورت، نوبری که پیش از این با …

اخبار
زهرا دانایی : قانون استخدام مدال‌آوران آسیایی و جهانی اجرا نمی‌شود

رییس انجمن دوومیدانی و والیبال نشسته استان گلستان از آنچه که اجرا نشدن مصوبه قانونی استخدام قهرمانان در ادارات و سازمان‌ها به عنوان یکی از مطالبات جدی ورزشکاران ملی‌پوش و مدال‌آور نامید؛ ابراز گلایه کرد. زهرا دانایی طوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: …

اخبار
باشگاه‌داران گنبدی از بیکاری دایمی در شرایط کرونایی ترس دارند

مربیان و مدیران باشگاه‌های ورزشی گنبدکاووس که تعطیلی چهار ماهه ناشی از شیوع کرونا باعث کاهش درآمد آنان‌شده از مسوولان می‌خواهند با توجه به وضعیت قرمز بهداشتی در این شهرستان و تداوم تعطیلی مراکز ورزشی، از طریق تسهیلات و یا فراهم‌کردن شرایط بازگشایی محدود، مانع بیکاری دایمی آنان شوند. بسته …