فرهاد شیبکمعاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به طبیعی بودن تغییرات مسندهای مدیرتی در نظام اسلامی، گفت: این مسوولیت‌ها امانت الهی در دستان ما مدیران است.

فرهاد شیبک ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه ورزش امروز تنها یک مقوله تک بعدی نیست، اظهار کرد: ورزش امروز در فرهنگ، اقتصاد و حتی خودباوری جامعه ما تاثیرات مستقیم و شگرفی دارد.

وی با بیان اینکه امروز جوانان ما همچون سایر عرصه‌های فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی در حوزه ورزش نیز افتخارآفرین هستند، افزود: کشور ما کشور جوانی است و امروز این جوانان هستند که به خوبی می‌درخشند و نام ایران اسلامی را در دنیا بر سر زبان‌ها می‌آوردند.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه چند سالی است وظایف سازمان ملی جوانان بر عهده وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: متاسفانه با جود افزایش آسیب‌های اجتماعی و مشکلات جوانان به ویژه ازدواج و اشتغال، از این بخش از وظایف در وزارتخانه کمی غفلت شده است.

شیبک با اشاره به افتخارات و رتبه‌های برتر شهرستان گنبدکاووس در ورزش استان گلستان و کشور در رشته‌های مختلف، ادامه داد: امروز ورزشکاران به‌نام استان گلستان در کشور همگی گنبدی هستند که فرهاد قائمی و سردار آزمون تنها نمونه‌ای از خیل عظیم این افتخارآفرینان گنبدی است.

وی جایگاه گنبدکاووس را در حوزه ورزش استان گلستان جایگاه بسیار ویژه‌ای دانست و گفت: درخواست ما از همه مسوولان اجرایی و ورزشی استان گلستان و کشور این است که توجه و نگاه ویژه‌ای به ورزش شهرستان گنبدکاووس داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با بیان اینکه کار کردن در ورزش شهرستان گنبدکاووس بسیار سخت و نفس‌گیر است، تصریح کرد: گنبد مهد پرورش قهرمانان و حضور پیشکسوتانی است که همگی با نگاه فنی و کارشناسانه ورزش را دنبال می‌کنند.

شیبک با تاکید بر اینکه ورزش گنبدکاووس در دو رشته سوارکاری و والیبال خلاصه نمی‌شود، اضافه کرد: نظر ما این است که باید به همه ورزش‌های شهرستان گنبدکاووس توجه کافی شده و به رشته‌های پرافتخار که گنبدکاووس مهد کشوری آن رشته‌هاست توجه ویژه و با نگاه تقویت باشد.

وی مسوولیت و مدیریت را در نظام اسلامی یک امانت و پست واگذار شده یک موهبت الهی است، افزود: همه مدیران باید از این فرصت به درستی بهره برده و امانت الهی را در مسیر درستی پیش ببرند و در نهایت به بهترین شکل ممکن این مسوولیت را به نفر بعد واگذار کنند.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه این جابه‌جایی‌ها نشان دهنده پویایی نظام و ساختار حکومت اسلامی ایران است، تاکید کرد: اینکه در کشوری تلاش می‌شود از همه ظرفیت‌های موجود در بخش مدیریت استفاده شود یک مزیت ویژه است.

وی با بیان اینکه همه ما مسوولان باید روزی مسوولیت‌های خود را واگذار کرده و به نوعی تودیع شویم، اظهار کرد: باید از خداوند متعال بخواهیم که کمک کند در آن روزی که تودیع می‌شویم در محضر مردم و پروردگار روسفید بوده و عملکرد درخشان و قابل دفاعی را از خود برجای بگذاریم.

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه عملکرد فنی ابراهیم غفاری به عنوان یک فرد دلسوز، فعال و جدی در مدیریت ورزش گنبدکاووس انصافا قابل ستایش است، افزود: ایشان در بیش از دو دهه تلاش بسیار ارزنده‌ای انجام داده اند که امیدواریم از تجارب و نظرات کارشناسی ایشان به نحو شایسته و مطلوبی استفاده شود.

شیبک با تاکید بر اینکه در تلاش هستیم با برگزاری جلسه ویژه و مناسب با حجم تلاش‌های ایشان از خدمات ابراهیم غفاری تشکر کنیم، خاطرنشان کرد: امیدواریم همه مدیران ورزشی گنبدکاووس همان همکاری که با ایشان داشته‌اند را با مدیر جدید اداره نیز ادامه دهند.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهدای لوحی از سوی بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان از تلاش‌های بیش از دو دهه‌ای ابراهیم غفاری در مسند ریاست اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس تقدیر و با اعطای حکمی محمدعلی رحیمیان به عنوان سرپرست جدید این اداره معرفی شد.

 

منبع : خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید